RX 570 undervolt nasıl yapılır?

nirus

Centipat
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 3-4 ay önce yeni bir bilgisayar aldım fakat GPU çok ısınıyor. Undervoltun sıcaklığı baya bir düşürdüğünü duymuştum ama nasıl yapıldığı hakkında hiçbir fikrim yok. Ne kadar düşürmeliyim, performansa ne kadar etkisi olur? Yardım ederseniz sevinirim.

ASRock RX 570 Gaming D modeli.

Gerek

Centipat
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 3-4 ay önce yeni bir bilgisayar aldım fakat GPU çok ısınıyor. Undervoltun sıcaklığı bayağı bir düşürdüğünü duymuştum ama nasıl yapıldığı hakkında hiçbir fikrim yok. Ne kadar düşürmeliyim, performansa ne kadar etkisi olur? .

MSI Afterburner yükleyin güç değerlerini düşürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
nirus

nirus

Centipat
En iyi cevaplar
0
MSI Afterburner zaten yüklü ama neyi ne kadar düşürmeliyim onu bilmiyorum.
1597189773315-png.637072

CarryAnten

Decapat
En iyi cevaplar
3
Yer
Bandırma Türkiye
Yaklaşık 3-4 ay önce yeni bir bilgisayar aldım fakat GPU çok ısınıyor. Undervoltun sıcaklığı baya bir düşürdüğünü duymuştum ama nasıl yapıldığı hakkında hiçbir fikrim yok. Ne kadar düşürmeliyim, performansa ne kadar etkisi olur? Yardım ederseniz sevinirim.

Kasanız nedir? Kartınız kaç Derecelerde çalışıyor?

KS
nirus

nirus

Centipat
En iyi cevaplar
0
Oyun oynadığımda ısılar 75 derecede oluyor ama fan hızı aşırı sesli oluyor yaklaşık 2800rpm'e kadar çıkıyor.

Kasam Dark Diamond PRO

KS
nirus

nirus

Centipat
En iyi cevaplar
0
Bir ara yan kapağı açık kullanıyordum ama etkisi 4-5 derece falandı ve ses yine çok fazlaydı.

Gerek

Centipat
En iyi cevaplar
0
Bir ara yan kapağı açık kullanıyordum ama etkisi 4-5 derece falandı ve ses yine çok fazlaydı.
Bana kalırsa yan kapak asla açılmamalı. Eğer kasanızda 3'den fazla fan varsa hepsini ekarte etmiş olursunuz haberiniz olsun.

Yukarı