RX 570 ve i3 9100F sistem toplama

Quian

Centipat
Elimde RX 570 4 GB işlemci i3 9100F var.
Bilgisayar parçalarından pek anlamadığım için bana gerekli, fiyatı uygun parçalar önerebilir misiniz?
Şimdiden teşekkür ederim yardımcı olanlara.

Bütçe 1500 civarı RAM vs ucuza kapatmak istiyorum
BIOS güncellemesiyle uğraşmak istemiyorsan B365 serisi anakartlara bak.
BIOS güncellemesi uzun bir iş mı pek bilgim olmadığı için o yüzden fiyat olarak daha uygun bir şeyler önerebilir misin, çok teşekkür ederim yorumun için.
Bütçen ne kadardı?
1500 civarında 200 300 çıkabilirim daha tamdır anakart bana gerekli olan parçalar için ayarlamaya çalışırım yoksa.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi yapabilmen için 8. Nesil işlemcinin olması lazım o yüzden direkt BIOS güncellemesi yapan bir satıcıdan H310 bir anakart alabilirsin, bazı H310'lar yanılmıyorsam güncelleme gerektirmiyor ama hangileri bilmiyorum.

B
BIOS güncellemesi yapabilmen için 8. Nesil işlemcinin olması lazım o yüzden direkt BIOS güncellemesi yapan bir satıcıdan H310 bir anakart alabilirsin, bazı H310'lar yanılmıyorsam güncelleme gerektirmiyor ama hangileri bilmiyorum.
Bildiğim kadarıyla i3 9100F 9.nesil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı