RX 570 vs GTX 1050 Ti vs RX 580

Bence bu sistemi satıp yeni sistem toplayın. Çünkü PSU, ekran kartı ve işlemci mutlaka değişmeli.

Ben olsam sistemi satar sıfırdan sistem toplardım.

alıcı bulursam direk satarım ama bulacağımı hiç sanmıyorum

21.5 ACER NITRO QG221Qbii FHD VA LED FreeSync 1MS(VRB) 75HZ 250Nits (VGA, 2xHDMI) VESA Siyah Çerçeve 2993159 ACER | Trendyol bütçem dediğim gibi azaldı da bu monitör nasıl iyi mi?
75 Hz 21.5" bu fiyata başka monitör bulabilir miyim
(PSU yu çok seri şekilde alıp test etmek istiyorum ilk onu sipariş vericem sanırım)
Bence de güç kaynağını alın hemen satıcısı da QP Bilişim güvenilir bir satıcı. O monitör hakkında bilgim yok maalesef internette araştırmasını detaylı bir şekilde yap. Güç kaynağı bütçeden kısmak yapılmaması gereken bir şey. Güç kaynağı bütçene ellememeni öneririm.

Bence bu sistemi satıp yeni sistem toplayın. Çünkü PSU, ekran kartı ve işlemci mutlaka değişmeli.

Ben olsam sistemi satar sıfırdan sistem toplardım.
imkanım bunlara el veriyor.
psu ve ekran kartını zaten değiştiriyorum inşallah.
işlemci sabit kalacak maalesef değiştirme imkanım yok.
Bence de güç kaynağını alın hemen satıcısı da QP Bilişim güvenilir bir satıcı. O monitör hakkında bilgim yok maalesef internette araştırmasını detaylı bir şekilde yap. Güç kaynağı bütçeden kısmak yapılmaması gereken bir şey. Güç kaynağı bütçene ellememeni öneririm.
monitör hakkında bi bilgiye ulaşamadım maalesef. aşağı yukarı 600ü geçmeyecek şekilde aynı özelliklerde bi monitör önerebilir misiniz

imkanım bunlara el veriyor.
psu ve ekran kartını zaten değiştiriyorum inşallah.
işlemci sabit kalacak maalesef değiştirme imkanım yok.

monitör hakkında bi bilgiye ulaşamadım maalesef. aşağı yukarı 600ü geçmeyecek şekilde aynı özelliklerde bi monitör önerebilir misiniz
Bu iyi midir ?

• CPU: Intel G4560.
  • RAM: Corsair 2400MHZ 8 GB.
  • Anakart: ASUS Prime B250M-K Intel B250 2400MHZ DDR4 soket LGA1151 mATX anakart
  • PSU: Everest glory Rampage 01 kasa da bulunan 420W.
  • GPU: Şu an GT 1030 kullanıyorum.
Monitör olarak da: AOC G2260VWQ6 21.5" 75 Hz 1ms almayı düşünüyorum.
Bu sisteme RX 570 mi, RX 580 mi yoksa GTX 1050 Ti mi almalıyım?
Şimdiden teşekkürler.
Not: Eğer ki RX 580 alacak olursam yani onu önerirseniz Sapphire Pulse Radeon RX 580 4G OC 256 Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı en ucuzu bu olduğu için bunu alacağım.
1050Ti artık alınmaz bence RX570 bilan varken hemde RX570 göre performans farkı var Bence RX570 nitro alın çünkü RX580 ile arasında %8 fark var ve 300-400 TL fark tabi yine size kalmış youtube'dan testlere bakabilirsiniz eğer 8GB'lik[RX570] versiyonu alırsanız galiba tam olarak 8GB sağlamıyor sanırsam 6.5GB'dı galiba tam emin değilim.

Yalnız işlemci darboğaz yapar güncel kartlar ile ondan değiştirmeniz gerekiyor dedim. Monitör olarak bütçeyi biraz aşıyor ama bunu tavsiye ederim, ofiste kullanıyorum, fiyatına göre çok iyi bir monitör.

Bence monitörü ikinci plana at hatta gerekmiyorsa hiç alma. Daha sonra paran olursa alırsın. Monitöre vereceğin parayla güzel bir PSU al ve işlemcini değiştir. İşlemciyi Aliexpress'ten alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı