RX 570 vs RX 570 ITX

Rx 570 Itx kullanıyorum fps değerleri çok fark etmiyor. Performansı gayet iyi bir kart. Sıcaklık farkı abartılacak kadar yüksek değil. İstersen fan devrini arttırarak sıcaklığı düşürebilirsin. Ancak overclock gibi bir düşüncen varsa önermiyorum. Çünkü VRM zayıf, stok kullanım için ideal bir kart.
Merhabalar. Bu kartı almayı düşünüyorum hazır sistemin içinde. CS GO, RAİNBOW, PUBG, LONG DARK gibi oyunlarda sıcaklık değerleri nasıl olur oluyor? Sıcaklık değerleri ile ilgili biraz bilgi verebilir misiniz?

Merhabalar. Bu kartı almayı düşünüyorum hazır sistemin içinde. CS GO, RAİNBOW, PUBG, LONG DARK gibi oyunlarda sıcaklık değerleri nasıl olur oluyor? Sıcaklık değerleri ile ilgili biraz bilgi verebilir misiniz?

Pubg de 65-71 arası, diğer oyunlarda 60 65 arası ısınıyor. Sıcak bir yerde yaşıyorsan yazın biraz daha artıyor. Zaten kart 80 i geçmiyor normaldede

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı