RX 570 yanıp sönen LED 1 ışığı

128322

Kilopat
Arkadaşlar selam bugün sipariş ettiğim bilgisayar elime ulaştı ekran kartını taktım işletim sistemini driverlerını falan kurdum ama gözüme bir şey takıldı ekran kartımın PCI-e girişinin üstündeki LED 1 beyaz olarak yanıp sönüyor bu normal mi yoksa olmaması gereken bir şey mi? Ekran kartım RX 570 4 GB.

20191230_232211.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli yanıp sönen LED stabil olmayan güç kaynağına işaret eder.
Ne yapmam gerekiyor düzelmesi için yabancı forumlarda okuduğumda daha büyük ve daha kaliteli bir güç kaynağı aldığında sorunun çözülmediğini söylemişti bir kullanıcı
PSU'da farklı PCI-E güç kablosu varsa onu takmayı dene.
Denedim 2 farklı kabloyuda ikiside 6+2 ikiside aynı sonucu veriyor temassızlık ile ilgili kontrolleride yaptım ben sorun bulamadım normal veya anormal bir şey olup olmadığını merak ediyorum yanıp sönmesi beni pek etkilemiyor açıkçası

Şuan yatağıma geçtim açıkçası prizede pek güvenmiyordum yarın ilk işim bunu denemek bunun gibi çözümler arıyorum açıkçası denemek için

POWER BOOST VK-G3403S 650W 80+ kasa ile dahildi

Sorunun kaynağı. Bende bu markanın VK-C013B ürününü kullanıyorum. 500 W güç kaynağı vardı. Senin yaşadığın sorunları yaşamadım ama kısa zaman içinde ilk fırsatta 700 W FSP HYDRO aldım. Güç kaynağından kaynaklanıyordur yüksek ihtimal. Bence değiştir.

Geri
Yukarı