RX 570 yanıp sönen LED 1 ışığı

Sorunun kaynağı. Bende bu markanın VK-C013B ürününü kullanıyorum. 500 W güç kaynağı vardı. Senin yaşadığın sorunları yaşamadım ama kısa zaman içinde ilk fırsatta 700 W FSP HYDRO aldım. Güç kaynağından kaynaklanıyordur yüksek ihtimal. Bence değiştir.
Öncedende dediğim gibi yabancı bir forumda aynı ekran kartı ve aynı sorunu yaşayan kişi 500w güç kaynağını 850w ye çekiyor ve sorunu devam ediyor 650w yeterli olduğunu düşünüyorum ben

Öncedende dediğim gibi yabancı bir forumda aynı ekran kartı ve aynı sorunu yaşayan kişi 500w güç kaynağını 850w ye çekiyor ve sorunu devam ediyor 650w yeterli olduğunu düşünüyorum ben

Konu w değeri değil. Marka kardeşim. Power Boost markasının dahili güç kaynaklarını hiç kimse önermez. Kasa tasarım olarak iyidir ve malzeme olarak idare eder vs. Fakat güç kaynağını değiştirmen gerekiyor. Sende daha dakka bir gol bir olmuş. Ben bir hafta falan kullanmıştım. Ayrıca araştırırsan o güç kaynağı tam manasıyla 650 w vermiyordur zaten. Benim bile 80+ %88 verilimlik bronze sertifikalı güçk kaynağım 700 değil 650 falan veriyor ortalama.

Şuan yatağıma geçtim açıkçası prizede pek güvenmiyordum yarın ilk işim bunu denemek bunun gibi çözümler arıyorum açıkçası denemek için

POWER BOOST VK-G3403S 650W 80+ kasa ile dahildi
Bir Arkadaşımdada vardı bilmiyordu böyle olduğunu güç kaynağını değiştirdi. Ayrıca Watttının yüksek olması, 80+ olması PSU'nun kalitesini belirlemiyor.

Arkadaşlar selam bugün sipariş ettiğim bilgisayar elime ulaştı ekran kartını taktım işletim sistemini Driver'lerını falan kurdum ama gözüme bir şey takıldı ekran kartımın PCI-e girişinin üstündeki LED 1 beyaz olarak yanıp sönüyor bu normal mi yoksa olmaması gereken bir şey mi? Ekran kartım RX 570 4 GB.

Eki Görüntüle 480123

Arkadaslar aynı sorun bende de var Vatan'dakı modelde LED ısık uyarıları bolumu var yanıp sonuyorsa guc stabıl degıl demekmıs bunun anlamı ne tam olarak akım koruyucu prız kullansak bu sorun gecermı benım PSU'da 600W cunku bılen varsa yardımcı olursa sevınırım.

Arkadaslar aynı sorun bende de var Vatan'dakı modelde LED ısık uyarıları bolumu var yanıp sonuyorsa guc stabıl degıl demekmıs bunun anlamı ne tam olarak akım koruyucu prız kullansak bu sorun gecermı benım PSU'da 600W cunku bılen varsa yardımcı olursa sevınırım.
Denediğinde haberdar edersen çok sevinirim.

Dostum merhaba dün PSU değiştirdim Corsair VS650 aldım ve LED ışının söndüğünü gördüm içim daha rahat senin durum ne.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı