RX 570 yüke binince kulaklıktan ses geliyor

348600

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, sistemimde oyun oynarken grafik kartının zorlanmasına bağlı kulaklıktan çok kısık da olsa garip sesler geliyor coil whine gibi cızırtı sesleri ama kulaklıktan geliyor direkt dışarıdan değil.
Ses oyundaki yerlere göre değişiyor daha çok zorlayan FPS düşüren yerlerde falan daha değişik oluyor. Çok yüksek değil ama sessizlikte fark ediliyor, ne yapmam lazım? Power'dan olabilir mi?

Kasa:
  • ASUS RX570 Expedition 4 GB
  • 8 GB Ballistix RAM
  • Intel Core i3 10100F
  • Anakart: H410H6
  • 512 GB M.2 SSD
  • 550W 80+ Power

Merhaba arkadaşlar, sistemimde oyun oynarken grafik kartının zorlanmasına bağlı kulaklıktan çok kısık da olsa garip sesler geliyor coil whine gibi cızırtı sesleri ama kulaklıktan geliyor direkt dışarıdan değil.
Ses oyundaki yerlere göre değişiyor daha çok zorlayan FPS düşüren yerlerde falan daha değişik oluyor. Çok yüksek değil ama sessizlikte fark ediliyor, ne yapmam lazım? Power'dan olabilir mi?

Kasa:
  • ASUS RX570 Expedition 4 GB.
  • 8 GB Ballistix RAM.
  • Intel Core i3 10100F.
  • Anakart: H410H6.
  • 512 GB M.2 SSD.
  • 550W 80+ Power.

Anakart ile ilgili bir durum. Ben de yaşıyorum bunu. Kasanın ön jak girişlerine takarak sorunu çözdüm.

Anakart ile ilgili bir durum. Ben de yaşıyorum bunu. Kasanın ön jak girişlerine takarak sorunu çözdüm.

Bende ön jak kullanıyorken oluyor zaten arka panelden denemedim yarın deneyip yazarım buraya orada olmuyorsa uzatma ile oradan kullanırım mecbur.

Aynı durum çok nadiren bende de oluyor. Kasanın ön girişlerine tak kulaklığını fazla takılmamaya çalış.

Ön panelde oluyor bende maalesef acaba topraklamadan falan mı kaynaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı