RX 570 yüksek FPS'de kasma

Sıcaklık değerleriniz tamamen normal . I5 9400F ve rx 570 sistem olarak da dengeli , herhangi bir darboğaz mevcut değil . Ekran kartı driverını silip daha stabil bir driver yükleyebilirsiniz .

Sıcaklık değerleriniz tamamen normal. i5 9400F ve RX 570 sistem olarak da dengeli, herhangi bir darboğaz mevcut değil. Ekran kartı driverını silip daha stabil bir driver yükleyebilirsiniz.

i5 değil hocam i3-9100F. 2-3 kere format attım hocam yaklaşık bir 10-15 tane sürüm denedim bir şey değişmiyor... Teşekkürler.

Bilgisayarı yenimi açtınız yoksa açıkmı kaç saattir oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Şimdi hocam bilgisayarı kapatın 2 saat dinlensin bakalım.

Ek olarak arkadaşlar video bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Isınıyor olabilir. Ekran kartı sürücüsü eski kalıntılar yüzünden sıkıntı çıkarıyor olabilir. Tavsiyem kasanın yan kapağını açıp ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp yeniden kurmanız. Sisteminiz oyun için yeterli. Oyun sırasında arkada çalışan kullanmadığınız Discord vb. uygulamaları kapatın.

Isınma yok hocam ahım şahım. DDU ile kaldırıp 10-15 tane sürüm denedim değişen sonuç yok. Dediğim gibi 2-3 kerede format attım.
Kasanın kapağını açın derken orasını anlamadım ama teşekkürler.

Ekran kartı%70lerde %99da olması lazım.
ayarlardan fps kısıtlama ayarı var aktif sizde hepsini devre dışı bırakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…