RX 5700 2700₺ Olarak Çıkış Yaptı

Ben 2500₺ diye bekliyordum ama nerde o günler...

108584d895d5a4388d4e78851d24e59408b0cf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2060 Super'le kafa kafaya olmayı bırak 2060'ı bile tahtından edebileceğini düşünmüyorum bu modelin, hayal kırıklığı olacak.

Zaten AMD'nin asıl amacı da GPU pazarı değil ya neyse.

Fiyatlar birkaç gün sonra veya kısa zamanda birazcık daha oturacaktır diye düşünüyorum. Biraz daha aşağı inecektir.

İlginç bir şekilde halen Intel ve Nvidia'nın işgüzar fiyat politikalarını ve ürünlerini destekleyip AMD'ye sallayanlar var, neyse konuyu saptırmamak adına uzatmıyorum. 😅

Ek: Kendimi tutamadım; Intel ve Nvidia o uçan tekmeyi AMD'ye değil, tüketiciler olarak kaç senedir sana ve bize atıyor daha farkında değilsin. Bi' salın artık şu muhabbeti. @Handsomekont

Performans olarak RTX 2060 Super ile kafa kafaya ama Nvidia'nın elinde RTX teknolojisi var. Almak isteyen 50 dolar daha verip RTX teknolojisinden de yararlanabilir.Tabi yurtdışında 50 dolar, bizim ülkemizde fark 500tl olursa iyi.

AMD biraz toto'yu düzeltince fiyatlarını yükseltti. Intel ve NVIDIA'dan AMD'ye uçan tekme atıp haddini bildirmesini umut ediyorum.
Fiyatları arttırdı mı? :D Gülmeyi unuttum. Ayıca umut olacak.
AMD'yi severim ama orta segment ürünler de daha başarılı, gözü yukarıya dikince hep bir aksilik, kartın tasarımı ÖGH.
AMD'nin referans tasarımları genelde hep böyle.
2060 Super'le kafa kafaya olmayı bırak 2060'ı bile tahtından edebileceğini düşünmüyorum bu modelin, hayal kırıklığı olacak.

Zaten AMD'nin asıl amacı da GPU pazarı değil ya neyse.
İnternet'ten özelliklerine bakıp karar verebilirsiniz geçip geçemediğine.
Fiyatlar birkaç gün sonra veya kısa zamanda birazcık daha oturacaktır diye düşünüyorum. Biraz daha aşağı inecektir.

İlginç bir şekilde halen Intel ve Nvidia'nın işgüzar fiyat politikalarını ve ürünlerini destekleyip AMD'ye sallayanlar var, neyse konuyu saptırmamak adına uzatmıyorum. 😅
Kısaca fanboylar hocam. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı