RX 5700 XT FPS düşmesi ve stuttering sorunları

Daha fazla  
Test ettiğim hemen hemen her oyunda FPS düşmesi stuttering ve stabilite sorunları ile karşılaşıyorum. Birçok AMD sürücü denedim. Herhangi bir şekilde donanımsal bir darboğaz sorunum yok. 1080P'de V-Sync açıkken bu sorunları yaşamayan kimse var mı? Varsa da hangi driverları kullanıyor? Ve driver ayarları ne merak ediyorum.

Ben de Nvidia'da yaşadığım stutter sorunları yüzünden 5700 XT almayı düşünüyorum. Vsync kapalıyken de aynı sorunu yaşıyor musunuz?

V-Sync'ı açmak zaten hata.

Sürüm notlarını takip edin başka hatalar alıyorsanız.
Oyun içi V-Sync açmaktan bahsediyor arkadaş, 60 Hz monitörde V-Sync kapalı oynama durumu olamaz zaten kırılmalar olur. O zaman 1080P oynamayalım, ekran kartını da kapatalım hatta.

Oyun içi V-Sync açmaktan bahsediyor arkadaş, 60 Hz monitörde V-Sync kapalı oynama durumu olamaz zaten kırılmalar olur. O zaman 1080P oynamayalım, ekran kartını da kapatalım hatta.
Yahu kaç sene 60Hz monitörde R7 370 ile V-Sync kapalı oynadım bütün oyunları neyden bahsediyorsun? V-Sync'ı her açtığımda deli gibi stutter yiyordum.
O zaman 1080P oynamayalım, ekran kartını da kapatalım hatta.
V-Sync'ı kapatmak ile bunu nasıl bağdaştırabildin anlatır mısın?

Yahu kaç sene 60Hz monitörde R7 370 ile V-Sync kapalı oynadım bütün oyunları neyden bahsediyorsun? V-Sync'ı her açtığımda deli gibi stutter yiyordum.

V-Sync'ı kapatmak ile bunu nasıl bağdaştırabildin anlatır mısın?
60 Hz monitörde oyun içi V-Sync kapalı oynadın ve bu normal öyle mi? Siz buna oyun oynamak diyorsanız ben bir şey demiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı