RX 5700 XT Güncel Sürücü Hataları

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
- Bazen monitörünüzde no signal hatası alabilirsiniz. Bunun sebebi sürücü çökmesi.
- Bazı oyunlarda anlık takılmalar halen devam edebilir. (1080p)
- 144 Hz ekranlarda halen ekran kartı bellek frekansı takılması mevcut. Geçici çözüm mevcut. Aşağıdaki hazırlamış olduğum videoyu izleyip yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
- Geliştirilmiş senkronizasyon düzgün çalışmıyor halen.

Hataları her sürücü sonrası deneyip düzelip düzelmediğini mesajlara aktaracağım.

Bazı sorunlar çok uzun süre çözülemeyecek gibi duruyor. 3 yıllık RX serisi kartların sorunlarını da göze alırsak...
Büyük sürücü güncellemesi çıkacak denildi halen bekliyoruz.
19.11.3 sürümünü kullanıyorsanız 1080P oyun oynarken takılma yaşanabilir diye sürüm notlarına eklenmiş.
Yok bu 19.12.1 için. Güncel sürücü sorunları.

- Bazen monitörünüzde no signal hatası alabilirsiniz. Bunun sebebi sürücü çökmesi.
- Bazı oyunlarda anlık takılmalar halen devam edebilir. (1080P)
- 144 Hz ekranlarda halen ekran kartı bellek frekansı takılması mevcut. Geçici çözüm mevcut. Aşağıdaki hazırlamış olduğum videoyu izleyip yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
- Geliştirilmiş senkronizasyon düzgün çalışmıyor halen.

Hataları her sürücü sonrası deneyip düzelip düzelmediğini mesajlara aktaracağım.
RX 580 ile hala sürücü çökmesi yaşıyorum.

RX570'le herhangi bir sorun yaşamadım. 5700XT ile yaşamayan da bir sürü insan var. RX570 580 5700XT için farklı kartlar mı kullanıyoruz diye düşünmeye başladım.

RX570'le herhangi bir sorun yaşamadım. 5700XT ile yaşamayan da bir sürü insan var. RX570 580 5700XT için farklı kartlar mı kullanıyoruz diye düşünmeye başladım.
Çok ilginç değil mi? Bir arkadaşımız hiç sorun çekmezken, bir arkadaşımız ise sorundan başını kaldıramıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı