RX 5700 XT için Monitör Önerisi

Boş boş ve oradan buradan duyarak yorum yapan birisi olsam da belirttiğin bütçe de mantıklı bir tercih olur.
2K hakkı da kardeşim oynadığı oyun Zula diyor adam. Zula 2K mı oynayacak? Diğer oynadığı oyunlar FPS oyunları zaten TN panel bir 144 Hz gayet yeterli olur. Attığım monitör de Flicker Free var ayrıca gerçek 1 MS, Paneli de gayet kaliteli ayrıca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgilim misin? Boş boş trip atıyorsun. 2K hakkı da kardeşim oynadığı oyun Zula diyor adam. Zula 2K mı oynayacak? Diğer oynadığı oyunlar FPS oyunları zaten TN panel bir 144 Hz gayet yeterli olur. Attığım monitör de Flicker Free var ayrıca gerçek 1 MS, Paneli de gayet kaliteli ayrıca.
Bakın ilk siz bana karşı anlamsız agresif bir yorumla karşılık verdiniz. Ardından ki kanıtlı önünüzde konu sahibi oynadığı oyunları daha belirtmeden böyle bir yorumda bulundunuz. Özgür ve fikir belirtildiğini düşünen birisi olarak yorumumu yaptım. Katılmak zorunda mısınız hayır.
Bakın ilk siz bana karşı anlamsız agresif bir yorumla karşılık verdiniz. Ardından ki kanıtlı önünüzde konu sahibi oynadığı oyunları daha belirtmeden böyle bir yorumda bulundunuz. Özgür ve fikir belirtildiğini düşünen birisi olarak yorumumu yaptım. Katılmak zorunda mısınız hayır.
Konuyu daha fazla kirletmemek adına ben özür diliyorum saçma yorumumdan ötürü. İyi sosyaller.

Geri
Yukarı