RX 5700 XT ile mining kârlı mı?

2-3 saat önce açtığım konuya bakabilirsiniz. Ayrıca sadece bu videoyu izleyerek de nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Google'a önce ekran kartınızı sonra da yanına mh/s yazarak da değerini bulabilirsiniz. (Örneğin: RX 5700 mh/s) bu siteden de geliri görebilirsiniz. Mining programını açtığınızda ise çıkan watt değeri sayesinde faturanıza yansıyacak parayı da hesaplayabilirsiniz.

Mail konusuna gelirsek ben de bu işin profesyoneli değilim yani bu işle alakalı bir detay soracaksınız yüksek ihtimalle bilmiyorumdur. İşle alakalı detaylı bir şey değilse de açtığım yeni konudan sorabilirsiniz. @Mert Şahan İLHAN

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende kazım yapacağım, hangi uygulamadan yapabilirim ? NiceHash ile sadece btc kazılıyor.

Hocam sizce uv değerlerim nasıl gözüküyor?
kartım sapphire rx5700xt nitro se

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    110 KB · Görüntüleme: 90
@pisst0n hocam 800mV'a kadar düşebilirsiniz. Sıcaklıkların da 60'ın altına düşmesine dikkat edin. Aynı zamanda 53 Mh/s ve üstü bir kazım değeri elde etmelisiniz. Bu ayarlarda size fikir verebilir.

@pisst0n inanın undervolt konusunda benim de pek bilgim yok. Yanlış bir ayar ile sisteminizi resetlettirmek istemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…