RX 5700 XT model tavsiyesi

rowls14

Centipat
Merhabalar, RX 5700 XT'nin hangi modeli en iyisidir yazılımsal sorunları hala devam ediyor mu? 3600 ve X'le uyumu var mı? Bir de 1080P mi rahat oynatır 2K'yı mı?

Merhabalar, RX 5700 XT'nin hangi modeli en iyisidir yazılımsal sorunları hala devam ediyor mu? 3600 ve X'le uyumu var mı? Bir de 1080P mi rahat oynatır 2K'yı mı?
MSI RADEON™ RX 5700 XT GAMING X öneririm. İşlemcinizde uyumlu. 2K'da çok daha büyük keyif alırsınız tabiki. Kasa olarakta MESH yapıda bir kasa seçin ısı sorunu yaşamayın

MSI RADEON™ RX 5700 XT GAMING X öneririm. İşlemcinizde uyumlu. 2K'da çok daha büyük keyif alırsınız tabiki. Kasa olarakta MESH yapıda bir kasa seçin ısı sorunu yaşamayın
1080P veya 2K yı sormamın sebebi bu kartlarda 2K öneriyorlar genelde 1080P de iş görmüyor mu acaba diye. Önerdiğiniz kart Sapphire Nitro+SE bundan iyi mi araştırmamda RX'en iyisi olduğunu duydum.

1080P ile bu kartın ömrü daha uzun olacaktır.

Hiçbiri sorunları devam ediyor ve düzeleceğinden ben umudu kestiğim için geçen hafta en sorunsuz modellerinden biri olarak kabul edilen MSI Gaming X modelini sattım kurtuldum. Eğer bütçen müsaitse RTX 2070 Super al kafan rahat olsun, değilse bile biraz performanstan feragat edip şuna bir bakabilirsin gayet güzel bir indirimde. Link

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı