RX 5700 XT PC toplama

MSI 4.0 göremedim.Sanırım X570 Aorus Pro gpu 4.0 destekliyor, sende öyle diyorsan tercihim bu olur ancak gen4 desteğini göremedim x4 oda var diyorsan aradığım kart bu;

Bu kartı da incelersen sevinirim sadece pce 4.0 ve gen4 açmasını değil tam anlamı ile desteklemesini istiyorum

Cougar model üst tarafa bile 360MM desteklerken diğer modeller üst tarafta 240MM desteğe sahip.
Sirkülasyon konusunda 3 modelde mesh olduğundan sorun olacağını sanmıyorum.

Ama P400A RGB modeli fanları daha iyi.

Edit: Ön tarafta radyatör desteği var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağını bu model ile değiştirin. Düz Hydro serisi sandığınız kadar kaliteli değil 5 sene garanti avantajı alınabilir kılıyor. Düz Hydro modeline göre üstün ve başarılı bir model.
Ayriyetten alcağınız anakart 8+4 pin güç gereksinimi mevcut. Attığım modelde 2x 4+4 CPU güç girişi de mevcut. Hydro bu gereksinimi karşılamıyor.
SHARKOON SilentStorm Cool Zero 650W 80+ Gold Full Modüler 135mm Fanlı PSU | ITOPYA

@Mithat Berhan P400A'nın üst kısmında maalesef radyatör desteği yok. Anakart ile kasa arasında yeteri kadar boşluk olmamasından dolayı kaynaklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı