RX 5700 XT Pulse sistem donuyor

zyigit

Centipat
Daha fazla  
Sistemim;
- R5 3600.
- RX 5700 XT Pulse.
- 2x8 GB Team T-Force Vulcan 3200MHz.
- ASUS TUF B450M PRO GAMING.
Videodadaki olayı bugün içinde 2. yaşayışım, ilk kez bu durum olduğunda DDU ile driveri silip son sürüme geçtim. Bilgisayarı açık bıraktım sahurumu yapıp geldim geldiğimde bu haldeydi. Sorun ne olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim;
- R5 3600.
- RX 5700 XT Pulse.
- 2x8 GB Team T-Force Vulcan 3200MHz.
- ASUS TUF B450M PRO GAMING.
Videodadaki olayı bugün içinde 2. yaşayışım, ilk kez bu durum olduğunda DDU ile driveri silip son sürüme geçtim. Bilgisayarı açık bıraktım sahurumu yapıp geldim geldiğimde bu haldeydi. Sorun ne olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sorundan dolayı aşırı sıkılmıştım. Hem RX 580'de hem de 3060 da bu sorunu yaşadım. Dün gece bilgisayarıma format attım. Şu anlık bir sorun gözükmüyor. İmkanınız varsa formatlamanızı tavsiye ederim.
+ Olarak bilgisayarda FPS'im hiç beklemediğim bir şekilde arttı ve bilgisayar akıcı oldu.

Aynı sorundan dolayı aşırı sıkılmıştım. Hem RX 580'de hem de 3060 da bu sorunu yaşadım. Dün gece bilgisayarıma format attım. Şu anlık bir sorun gözükmüyor. İmkanınız varsa formatlamanızı tavsiye ederim.
+ Olarak bilgisayarda FPS'im hiç beklemediğim bir şekilde arttı ve bilgisayar akıcı oldu.
Çok zor format atmam 30mbps internet ile 3 günüm birşeyler indirmekle geçer. :(

Çok zor format atmam 30mbps internet ile 3 günüm birşeyler indirmekle geçer. :(
Sen şakamısın 5.1gb lik Windows İSO su nu buradan ve Rufus u da buradan indirebilirsin daha yeni kuzenimin laptopuna format attık ve 6.2 mbps internetim var yani şunu yazıyorsun ya içim acıyor.
Neyse sonra Radeon Driverını buradan indirebilirsin anakart chipset driver i buradan geriye kalan kendi anakartın için olan driverlarıda kendin yüklersin.

Not: oyunlarını yedekle ozaman oyun indirmek zorunda kalmassın.

Sen şaka mısın 5.1GB'lik Windows ISO'su nu buradan ve Rufus'u da buradan indirebilirsin daha yeni kuzenimin laptopuna format attık ve 6.2 Mbps internetim var yani şunu yazıyorsun ya içim acıyor.
Neyse sonra Radeon driverını buradan indirebilirsin anakart chipset driver i buradan geriye kalan kendi anakartın için olan driverları da kendin yüklersin.

Not: Oyunlarını yedekle o zaman oyun indirmek zorunda kalmazsın.

Arkadaş formatın çok uzun süreceğini söylemiyor. Bigisayarındaki dosyaları tekrar indirmek istemiyor.6.2 Mbps ile geçinmeni çok iyi anlıyorum. Bundan 2 ay önce bende öyleydim. Çok şükür kurtulduk. Allah yardımcın olsun. :/

Arkadaş formatın çok uzun süreceğini söylemiyor. Bigisayarındaki dosyaları tekrar indirmek istemiyor.6.2 Mbps ile geçinmeni çok iyi anlıyorum. Bundan 2 ay önce bende öyleydim. Çok şükür kurtulduk. Allah yardımcın olsun. :/
Saol :(

Geri
Yukarı