RX 5700 XT sistem goruntu gelmiyor

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar bugün BIOS girmek için bilgisayarı kapattım fakat BIOS tuşu yerine yanlışlıkla Boot menü tuşuna bastım. Bu yüzden bilgisayar tam açılmadan henüz Windows yazısındayken bilgisayarı tuşuna basılı tutarak kapattım. Ondan sonra da görüntü vermedi. Daha önce OC denerken bu sorunla karşılaşmıştım, buradan destek alarak BIOS'u sıfırladım ve düzeldi. BIOS'u yine sıfırlasam işe yarar mı?

Dostlar bugün BIOS girmek için bilgisayarı kapattım fakat BIOS tuşu yerine yanlışlıkla Boot menü tuşuna bastım. Bu yüzden bilgisayar tam açılmadan henüz Windows yazısındayken bilgisayarı tuşuna basılı tutarak kapattım. Ondan sonra da görüntü vermedi. Daha önce OC denerken bu sorunla karşılaşmıştım, buradan destek alarak BIOS'u sıfırladım ve düzeldi. BIOS'u yine sıfırlasam işe yarar mı?
Yarar zaten basit bir işlem 👍

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de bu video aracılığıyla sanallaştırma açıyorum yaptıklarını yaptım fakat bilgisayar açılmıyor yine BIOS sıfırlamak zorunda kalıyorum. Ne yapmalıyım?

Geri
Yukarı