RX 5700 XT sistem önerisi

umut palabıyık

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar linkini atacağım hazır sistemler hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? YouTube testelerine bakıtıgımda 5700 TX olan sistemler ortalama 2 bin TL daha ucuz olmasına rağmen ve 2070S ile kafa kafaya gidiyor. Araştırdıgım kadarıyla biraz sorunlu bir kart olmasına ragmen son güncellemerle gayet stabil duruma geldiğini okudum ama o kadar para vermişken başım ağrısını istemiyorum ama yine o kadar para vermişken alabildiğim en yüksek performansı almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap indirimlerinde 2070 Super indirime giriyor bol bol, 5700 yerine alabilirsiniz stoklarını eritiyor İncehesap. Ayrıca risk almamış olursunuz Ray Tracing'e sahip olursunuz.

Hocam çok teşekkür ederim.Yeni sistemlere biraz baktım ama galiba 8k bütçe ile giriş seviyeside olsa almak zor.Son olarak bahsettigniz 2070S indirimli kasalar 8k ya kadar düşüyor mu ?

RX 5700XT alınmaz, alınmamalı. Fakat Nvidia kartların fiyatı da ortada.

Sizin bütçeniz tam olarak nedir? Veyahut paranız nakitse dolara çevirip yeni AMD GPU'ların çıkmasını bekleyebilirsiniz.

RX 5700XT alınmaz, alınmamalı. Fakat Nvidia kartların fiyatı da ortada.

Sizin bütçeniz tam olarak nedir? Veyahut paranız nakitse dolara çevirip yeni AMD GPU'ların çıkmasını bekleyebilirsiniz.
Hocam bütçeye 8k diyelim.Bilgisayar öğrencisi oldugum ve kodlamayla uğraştıgım icin direk almam lazım.8k bütçeye ortalama 2060 belki 2060S sistem geliyor ama oyun testelerine baktıgım zaman 5700 tx ağır olarak eziyor bu kartları.O test sonuclarını gördükten sonrasa da nvidiaya para verseim gelmiyor.

Hocam bütçeye 8k diyelim.Bilgisayar öğrencisi oldugum ve kodlamayla uğraştıgım icin direk almam lazım.8k bütçeye ortalama 2060 belki 2060S sistem geliyor ama oyun testelerine baktıgım zaman 5700 tx ağır olarak eziyor bu kartları.O test sonuclarını gördükten sonrasa da nvidiaya para verseim gelmiyor.
Anladım. 5000 serisinin en sorunlu modeli 5700; en sorunsuzu ise 5500'dür. Ben 5 aydır RX 5600XT kullanıyorum, henüz bir sıkıntı yaşamadım. En kötü ihtimalle RX 5600XT alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı