RX 5700 XT sistem yeniden başlatılıyor

Sistemim: CPU: AMD Ryzen 5 3600 | GPU: XFX AMD Radeon RX 5700 XT thıcc III | Anakart: ASUS Prime B450M-K | RAM: Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000MHz | HDD: WD Blue WD10EZEX 1TB SATA3 7200 RPM | PSU: High Power Performance GD 750W 80+ Gold | Kasa: Dark Guardian.
Yeniden başlıyor ama sanki uyku moduna alınıp çıkarılıyor gibi. Çok kısa sürüyor. PSU yetmiyor dediler değiştirdim. Sebebini bulamadım. Ekran gidiyor ve ekranda.

gssgsgstwgw.PNG

Bu çıkıyor. Sonra kilit ekranı geliyor hemen. 10sn sürmüyor. Anlamadım ne oluyor. İlk PC'de sorun var diye düşünüyordum. Şimdi sorun neyde emin değilim. Sebebi ne anlamadım. Ekran kartı sorunlu diyecekler büyük ihtimalle ama aldım artık 4-5 ay oldu alalı. İade de edemem. Çözüm bulamazsam sıfırdan kurulum yapıp sürücüleri öyle kuracağım. Şu parçada sorun var diyecekseniz eminseniz deyin. PSU'yu değiştirdim dedikleri için ama sorun devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sorunlu. Son 2 günde açılan 5. 5700 XT konusu sanırım. Almayın arkadaş şu kartları. Hocam undervolt yapmayı deneyebilirsiniz.

Burada olanları deneyebilirsiniz. Çözüleceğine garanti veremem çünkü kesin bir çözümü yok.

Ekran kartı sorunlu. Son 2 günde açılan 5. 5700 XT konusu sanırım. Almayın arkadaş şu kartları. Hocam undervolt yapmayı deneyebilirsiniz.

Burada olanları deneyebilirsiniz. Çözüleceğine garanti veremem çünkü kesin bir çözümü yok.
Zaten önceden konu açmıştım. R5 3600 ve RX 5700XT sistem kendi kendine yeniden başlıyor - Technopat Sosyal ama sorunu çözemedim. Bu konuda siz de vardınız.

Şuan iade etme imkanım var mı yoksa sadece garantiye mi gönderebilirim ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı