RX 5700 XT "Sisteminizde bir sürücü zaman aşımı tespit ettik" hatası

ataparkmami

Femtopat
Daha fazla  
Bu 2. kez oluyor çözümü nedir? Ekran kartım RX 5700 XT ASUS Dual Evo. Driver sürümüm 20.11.2. bu arada AMD ekran kartı önermiyorum. Bela sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de size yardım edilmesini önermiyorum. Sisteminizi tahmin etmeyeceğim bile.

giphy.gif

Bu hata oluşunca ne oluyor? Sistem reset mi atıyor? Siyah ekran mı veriyor? Biraz daha açıklayıcı olur musunuz?
Ek olarak sisteminizi belirtin.

Sanırım DDU ile kullandığın sürümü kaldırıp başka bir sürüm denemek dışında yapabileceğin hiç bir şey yok. Dediğin gibi. AMD Ekran kartı konusunda başa bela olunca tam oluyor. Arkadaşım sorunlarından dolayı iki farklı marka ve model RX 5700 XT iade etmişti.

Bu 2. kez oluyor çözümü nedir? Ekran kartım RX 5700 XT ASUS Dual Evo. Driver sürümüm 20. 11.2. bu arada AMD ekran kartı önermiyorum. Bela sadece.

Display driver uninstaller uygulamsını indir masaüstüne kur sonra en güncel ekran kartı driver yükle massaüstüne at DDU yani display driver uninstaller i güvenli modda çalıştır ekran kartını sil yeni yüklediğini silme işlemi bitince tekrar başlayacak PC kur dene video mevcut YouTube'da
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı