RX 5700 XT sorunları düzeldi mi?

@Hüseyin42 ahh ahh.
20.8.3 driverı ile 2070S'yi yer yer geçiyor kart, sadece BF5 bakıp konuşmuyorum merak etme.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2070 ne alaka hocam. :D

Ben 5700 ile arasında fark yok dedim, 4-5 FPS için 70-80 watt elektrik harcamaya gerek yok ve aralarındaki fiyat farkı da çok fazla.

Ben 5700 ile arasında fark yok dedim, 4-5 FPS için 70-80 watt elektrik harcamaya gerek yok ve aralarındaki fiyat farkı da çok fazla.
5700 ile arasında baya fark var hocam kafayı mı sıyırdınız :D.

RX5700 kartı RTX2060 ile 2060 Super arasında. 2060 Super 2070 Super'den 20FPS daha kötü ortalama, 2070S ile 5700XT neredeyse eşit, yaani 4-5 değil BAYA BAYA FPS farkı var.

5700 ile arasında baya fark var hocam kafayı mı sıyırdınız :D.

RX5700 kartı RTX2060 ile 2060 Super arasında. 2060 Super 2070 Super'den 20FPS daha kötü ortalama, 2070S ile 5700XT neredeyse eşit, yaani 4-5 değil BAYA BAYA FPS farkı var.
Orta ayarlar için evet ama ultra ayarlarda yok denecek kadar az.

Yani daha da bir şey demiyorum :D.
Orta ayarlar için evet ama ultra ayarlarda yok denecek kadar az.
Bu fark oyundan oyuna değişir. Gördüğün gibi yer yer 20-30FPS fark olurken kimi oyunda 5FPS oluyor. Aradaki farka değer.
@Hüseyin42 ahh ahh.
20.8.3 driverı ile 2070S'yi yer yer geçiyor kart, sadece BF5 bakıp konuşmuyorum merak etme.

Yani daha da bir şey demiyorum :D.

Bu fark oyundan oyuna değişir. Gördüğün gibi yer yer 20-30FPS fark olurken kimi oyunda 5FPS oluyor. Aradaki farka değer.
@Atomtost9 ya cahillere laf anlatmaktan sıkıldım. Al bak testlere sonra konuş.

Son düzenleme:
Tamam, önde değil mi dedim? Tabii önde. 2070S civarında bir kart. Ama sorunları yüzünden 20 FPS göz ardı edilebilir bir değer.
Sorunları büyük oranda çözüldü dostum. Son zamanlarda forumlarda ve Redditte çok az 5700XT kart sorunu okudum. Sorun çıkarsa iade edilir bu kadar basit.

Evet adamlar alıyor. Almak zorunda.

Geri
Yukarı