RX 5700 XT vs RTX 2070 Super

?

• RX 5700 XT

• RTX 2070 SUPER

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Merhabalar, ekran kartımı güncellemeyi düşünüyorum ve bu iki kart arasındayım. Sizce aradaki fiyat farkına değer mi? 2. Ellerde bile arada 1000-1.500 lira fiyat farkı var. 5700 XT gerçekten bahsedilen kadar sorunlu mu?
Bence stabilite için o fiyat farkına değer. Sizin yerinizde olsam RTX 2070 Super alırdım. Ancak bir kaç ay bekleyebilirseniz ( Stok sorunları olabileceğinden bir kaç ay dedim ben de biliyorum 15 güne çıkacağını. )RTX 3060 veya 3060 TI almanızı tavsiye ederim. Ancak 30 serisini fiyatlarının artma ihtimali var. Özet olarak bu ikisi arasından kesinlikle RTX 2070 Super derim.

Elinizde hali hazırda bir kart var anladığım kadarıyla. O yüzden yeni seri kartları beklemenizi öneririm.
İkisi arasından tercihim 5700 XT olur. Hatta olacaktı ama ben de yeni seriyi bekliyorum zira RX570'im hala kullanılabilir.

Eğer senin için Ray Tracing önemli değilse RX 5700 XT al.Ben bu RX 5700 XT'yı kullanyorum vegayet memnunum AMD de artık ısınma problemi,sürücü sorunu gibi şeyler yok.Şahsen ben görmedim gayette iyi çalışıyor.

Tavsiyem daha ucuza daha kaliteli bir kart alman

Fiyatları
Bence stabilite için o fiyat farkına değer. Sizin yerinizde olsam RTX 2070 Super alırdım. Ancak bir kaç ay bekleyebilirseniz ( Stok sorunları olabileceğinden bir kaç ay dedim ben de biliyorum 15 güne çıkacağını. )RTX 3060 veya 3060 TI almanızı tavsiye ederim. Ancak 30 serisini fiyatlarının artma ihtimali var. Özet olarak bu ikisi arasından kesinlikle RTX 2070 Super derim.
3060 Ti düşünüyorum ben de aslında ama 3070 in fiyatı hayalkırıklığına uğrattı beni. 6000 civarı bir fiyat beklerken 9000 civarları gördük. 3060 Ti’ında tanıtılıp piyasaya sürülmesini beklerken TL’nin dibe vuruşu da devam edicek bu da bir sorun.
Elinizde hali hazırda bir kart var anladığım kadarıyla. O yüzden yeni seri kartları beklemenizi öneririm.
İkisi arasından tercihim 5700 XT olur. Hatta olacaktı ama ben de yeni seriyi bekliyorum zira RX570'im hala kullanılabilir.
Evet elimde 5600XT var şuan. Yeni seri bir kart almak istiyorum aslında ama kur durumu da korkutuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı