RX 5700 XT vs RTX 2070 Super

Hangi kart tercih edilmeli?

• Oy verenlerin toplamı
    68
AMD rezalet sürücüler çıkarıyor şu anda AMD kart almak şans oyunu oynamakla aynı şeydir.
Roja Koduri gittiğinden beri sürücü konusunda kötü günler geçiriyor AMD.
Evet. AMD'nin şu anda sıkıntısı garantisiz iş yapması. Benim en dikkatimi çeken ve bence hata sayılabilecek hareketleri RX470 gibi güzel bir karta bir şeyler ekleyip yeni modelini çıkarmak yerine aynı çipi fabrikadan OC'lu çıkarttılar. Bütün değerleri aynı. E bu şekilde olunca RX570 her ne kadar ucuz ve performanslı olsa da sorunlarla anılan bir kart. Oysa biraz ekleme yapıp voltajı düşük tutsalar yaşanmayacak bu durum. Sürücü kısmını da bir şekilde düzene sokmaları gerekiyor.
RX 570'ler ilk çıktığında hiç bir sorun yoktu. Bir süre sonra madencilik patlak verdi zaten günlük kullanıcının alamayacağı fiyatlara zıplamıştı. Madencilik bitince en fiyat performans kart olmuştu sonra ise AMD Adrenaline adlı sürücüyü çıkarttığından beri bazı sorunlar oluyor.

Şunu demen yeterli aslında "NVIDIA, sürücü ve oyun optimizasyonunda AMD'ye göre daha iyi konumda ve bunun için tercih etmenizi öneririm".

Son düzenleyen: Moderatör:
Tahtın başkanı Nvidia. Alan insanlar gayet memnun çevremde 40 kişinin civarında insan Nvidia kullanmakta ve ben de size Nvidia tavsiye ediyorum. AMD alanlar üzülüyor bazı kartlarında görüntü gitmiyor. Kendim de gittim aldım ve aynısı bana da oldu ben gittim toptan iade ettim. Lütfen AMD diye çıldıranlara aldanmayın.

@Lian La-Fey Benim yazdığım yazının içeriği senin benim yazmamı istediğin yazının içeriğinden farklı. Ben rahatsız olduğumu ve tam olarak neyden rahatsız olduğumu dile getirdim. Bu arada imzanı beğendim. 😉

Sorunun OC'lu olması ile alakası yok. Yazından anlaşılan bu.
Dostum ben sana her yazı yazmamdan önce mesaj atayım, benim yerime yaz. Bende paylaşayım ne dersin? Bak Çorumlu arkadaşım burası forum. İsteyen herkes düzgün bir üslupla düşüncelerini paylaşabilir hakaret olmadığı sürece. Diğer üyeler buna katılıp katılmadıklarını belirtebilirler. Ama bu kadar. Yazımın içeriğine katılırsın katılmazsın. Senin düşüncen seni bağlar. Bunlar benim düşüncem sende saygı duyacaksın bu kadar basit.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı