RX 5700 XT WattMan hatası kalktı mı?

Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire HD 6570 Platinum 2 GB
Kingston 4 GB RAM
Akasa 600 WATT PSU
Gigabyte anakart
i3 550
Western Digital 500 GB Harddisk
James Donkey Lite 240 GB SSD
Coolar Master Kasa
Meslek
metin 2
RX 5700 XT son driver güncellemelinden sonra kalktığı söyleniyor, doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
WattMan genellikle driverdan dolayı yaşanan bir sorun.

Ondan bahsetmiyorum. Başlık yanlış. Wattman ekran kartının bir parçası ve bu parça ile alakalı hatanın giderilip giderilmediğini sormasından çok sanki Wattman sadece bir hataymış da olmaması gereken bir şeymiş gibi anlaşılıyor. Yanlış biliyorsa düzeltmesi için söyledim.

Ondan bahsetmiyorum. Başlık yanlış. Wattman ekran kartının bir parçası ve bu parça ile alakalı hatanın giderilip giderilmediğini sormasından çok sanki Wattman sadece bir hataymış da olmaması gereken bir şeymiş gibi anlaşılıyor. Yanlış biliyorsa düzeltmesi için söyledim.
Wattman nasıl ekran kartının bir parçası hocam :D

WattMan genellikle donanımsal sıkıntılardan ötürü ortaya çıkıyor,driverların bazıları sorunlu sadece onu da driver değiştirerek düzeltebilirsiniz.

Ekran kartındaki voltaj, çalışma frekansı, fan gibi temel şeylerden sorumlu yazılım işte. Ne demek parçası değil?
Wattman genellikle ekran kartının voltaj ayarlayamamasından dolayı olan bir olaydır. Driver yüzünden oluyor genellikle.

WattMan genellikle donanımsal sıkıntılardan ötürü ortaya çıkıyor,driverların bazıları sorunlu sadece onu da driver değiştirerek düzeltebilirsiniz.
Bu arkadaş doğrusunu söylemiş.

Wattman genellikle ekran kartının voltaj ayarlayamamasından dolayı olan bir olaydır. Driver yüzünden oluyor genellikle.

Bu arkadaş doğrusunu söylemiş.

Size link atıyorum farkındaysanız. AMD'nin direkt açıklaması. Wattman ekran kartının içindeki çalışma değerlerini takip eden yazılımın adıdır. Sistemde driver ile alakalı veya alakasız bir sorun olduğunda Wattman ayarları varsayılana sıfırlar. Olay bu. Yanlış biliyorsunuz hala ısrar ediyorsunuz anlamıyorum ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı