Çözüm RX 5700 XT WattMan hatası nasıl çözülür?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DragonG

Kilopat
Daha fazla  
Uzun süredir AMD kullanıcısı olarak bulduğum bütün çözüm yollarını denememe rağmen sistemimdeki WattMan hatasını çözemedim. Yakın zamanda AMD'nin driver yükleme kısmında minimal installı denedim. İşe yarayacağını düşünmüyordum ama sorunum düzeldi gibi görünüyor. 2 gündür ne çökme ne kapanma oldu. Tabii önceden de UV ile çözdüğüm hakkında konu açmıştım fakat arada biraz süre geçtikten sonra tekrar sistem çökmeye başlamıştı.
Başka forumlarda bu şekilde hatasını çözenler olmuş. Bu konuyu forumda hâla WattMan hatası yaşayanlar olduğunu gördüğüm için ve açtım. Belki bazılarında kalıcı olarak çözüm olur. Sorunum tekrar ederse konuyu güncellerim.

RX 5700 XT kullanıyorum. DDU'yu kullanmadım. Minimal install seçtim ve hemen altında bulunan factory reseti işaretledim.(En güncel WHQL sürümünü kullandım) Umarım kalıcı bir çözüm olur.
images.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
En son WHQL sürümü 21.10.2'dir sizin kullandığınız sürüm değil.
Doğru görseli bilgilendrici olsun diye koydum.
Sistemim uzun süre sonra çoktü. Kararlı bir şekilde çökmeye devam ettiğini söyleyebilirim. Umarım deneyen arkadaşlarda işe yarar. Söylenecek pek bir şey yok mümkünse AMD ekran kartı almayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı