RX 5700 XT WattMan hatası kalktı mı?

Size link atıyorum farkındaysanız. AMD'nin direkt açıklaması. Wattman ekran kartının içindeki çalışma değerlerini takip eden yazılımın adıdır. Sistemde driver ile alakalı veya alakasız bir sorun olduğunda Wattman ayarları varsayılana sıfırlar. Olay bu. Yanlış biliyorsunuz hala ısrar ediyorsunuz anlamıyorum ki.
Hocam bak diyorum ki driver en bilineni. Wattmanın birçok nedeni var. Bende soru olarak sorduğum şey yeni driver güncellemelerinde wattman hatası kalktımı. sen neyini anlamıyosun bu sorunun hala ekran kartının bir parçası diyosun. Driver bir yazılımdır parça değildir.

Hocam bak diyorum ki driver en bilineni. Wattmanın birçok nedeni var.

Ben de size diyorum ki Wattman'ın direkt ne olduğunu bilmiyorsunuz. Hala nedenselliğinden söz ediyorsunuz bana. Wattman üstte belirttiğim tanımın kendisi direkt. Sistemde sürücü kaynaklı veya başka bir sorun olduğu zaman sürücünün içindeki Wattman yazılımı kendisini varsayılan ayarlara sıfırlar. Buna da Wattman hatası denir. AMD'nin belirttiği şeye inanmıyorsanız dünya üzerindeki hiçbir şey inandıramaz zaten boşuna konuşuyorum.

Sorunuza gelelim: Wattman'ın hataları ve sıfırlanma işlemleri hala alabileceğiniz hatalar arasında. Tamamen sistemin kararlılığına ve sürücünün ekran kartı ile olan iletişimindeki sağlığına bağlı. Biraz şansınıza kalmış yani. Ben kullanıyorum ve bu zamana kadar bir tane bile hata almadım.

Ben de size diyorum ki Wattman'ın direkt ne olduğunu bilmiyorsunuz. Hala nedenselliğinden söz ediyorsunuz bana. Wattman üstte belirttiğim tanımın kendisi direkt. Sistemde sürücü kaynaklı veya başka bir sorun olduğu zaman sürücünün içindeki Wattman yazılımı kendisini varsayılan ayarlara sıfırlar. Buna da Wattman hatası denir. AMD'nin belirttiği şeye inanmıyorsanız dünya üzerindeki hiçbir şey inandıramaz zaten boşuna konuşuyorum.

Sorunuza gelelim: Wattman'ın hataları ve sıfırlanma işlemleri hala alabileceğiniz hatalar arasında. Tamamen sistemin kararlılığına ve sürücünün ekran kartı ile olan iletişimindeki sağlığına bağlı. Biraz şansınıza kalmış yani. Ben kullanıyorum ve bu zamana kadar bir tane bile hata almadım.
rx 5700xt alacağım, sizce almalı mıyım ?

Direkt link bırakayım isterseniz.

Buyrun.

Fiyatı iyi. Sürücü sorunları ile alakalı üstte belirttiğim şeyler geçerli. Özellikle 5700XT ile alakalı bir problem varsa arkadaşlar bilgilendirirler çünkü kartı kendim kullanmadım hiç. Modeli de güzelmiş. Arkadaşım RX 5600XT kullanıyor problem yok.

Buyrun.

Fiyatı iyi. Sürücü sorunları ile alakalı üstte belirttiğim şeyler geçerli. Özellikle 5700XT ile alakalı bir problem varsa arkadaşlar bilgilendirirler çünkü kartı kendim kullanmadım hiç. Modeli de güzelmiş. Arkadaşım RX 5600XT kullanıyor problem yok.
Wattman olayıyla bilinen bir kart o yüzden sormak istedim.

Özellikle bir bilgim yok 5700XT ile alakalı. Kartın performansı fiyatına oranla iyi bayağı onu söyleyebilirim. Siz o üstte anlattığım şeyi kafanızda oturtun. Çünkü olay o yani.
Kartın performansı 3060'a denk fiyatına oranla gayet uygun.

Geri
Yukarı