RX 5700XT GPU ile mining yapmak

hdddonmasorunu

Picopat
Daha fazla  
NiceHash kullan, Binance hesabı aç.

Konuyu incele. Yeniden anlatacak enerjim yok işin açığı. Konu Ethereum döneminde yazıldı. NiceHash içerisinde farklı coin tipleri de var. Miner konfigore etmek için vaktiyle bir şeyler de yazmışımdir da şu an çok hatırlamıyorum, yalan olmasın.

Piyasada az çok para kazandırabilecek coin araştır kendince, sonra konu aç de ki ben bunu nasıl kazarim? WhatToMine gibi sitelerden yararlan bu coin araştırması için.

Hocam bayağı bilgilisiniz ben de bir şey sormak istiyorum. Tek bir RX 5700 XT ile sadece bir tane yapsam nasıl olur? Elektrik faturası kaç gelir? Kaç kar getirir? Bitcoin şu an 30k USD civarlarında 60k olursa yapmalı mıyım? O zaman nasıl karım olur? Bayağı bir konu araştırdım hiç tek kartla yapanı görmedim eskiden bir arkadaşım vardı GTX 1660 Super ile haftada 200 TL kazanıyordu diye hatırlıyorum mining ile ama kaç yıl önce hatırlamıyorum herhalde 1 buçuk sene önceydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bayağı bilgilisiniz ben de bir şey sormak istiyorum. Tek bir RX 5700 XT ile sadece bir tane yapsam nasıl olur? Elektrik faturası kaç gelir? Kaç kar getirir? Bitcoin şu an 30k USD civarlarında 60k olursa yapmalı mıyım? O zaman nasıl karım olur? Bayağı bir konu araştırdım hiç tek kartla yapanı görmedim eskiden bir arkadaşım vardı GTX 1660 Super ile haftada 200 TL kazanıyordu diye hatırlıyorum mining ile ama kaç yıl önce hatırlamıyorum herhalde 1 buçuk sene önceydi.

Mining bitmedi mi?

@@hdddonmasorunu eğer illaki yapacağım diyorsan;

Üstteki konudan VRAM timingslerini değiştirmeni tavsiye ederim yaklaşık 3 mh/s' de daha fazla kazım yapacaksın.

Ama kesinlikle tavsiye etmiyorum mining devri şu anda bitti denilebilir.

Geri
Yukarı