RX 5700XT için marka önerisi

iyimisinDAYI

Decipat
Makaleler
4
RX 5700XT Sapphire+Nitro alınır mı? Driverlar düzeldi mi? Isınma sorunu var mı? İyi bir kasa seçerim.
Sapphire RX 5700XT Nitro Special Edition ne farkı var? Bu daha mı iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sene Sapphire Nitro+ kullandım. Gayet kaliteli bir model. AMD'de model olarak Sapphire 🤌🏻

Driver sorunları hâlâ mevcut sanırsam. Aceleniz yok ise 3060 ya da 6000 serisinden bir kart bekleyin derim. Her ne kadar AMD'yi sevsem de 5700 XT'den uzak durulması taraftarıyım. Acil ise 2070-Super bakabilirsiniz.

1 yılı aşıyor sanırım, Sapphire RX 5700 XT Nitro+ modelini kullanıyorum. Fiyat performans ürünü diyebilirim ama sonuç olarak 6000 serisi geliyor. Beklemeye değer diye düşünüyorum.

1 ay önce sormuş olsaydınız gözü kapalı alın diyebilirdim ama şu an bekleyin derim.

RX 5700XT Sapphire+Nitro alınır mı? Driverlar düzeldi mi? Isınma sorunu var mı? İyi bir kasa seçerim.
Sapphire RX 5700XT Nitro Special Edition ne farkı var? Bu daha mı iyi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu referans alabilirsin. Benim görüşüm 6000 ve 3000 serisinin pazara yayılmasını bekle. Şuan stok sorunu olduğu için fahiş fiyatlara satılıyorlar. Son olarak 6000 ve 3000 serisi alt modellerini daha duyurmadı muhtemelen ocak-şubat gibi TR pazarına gelir.

Geri
Yukarı