RX 5700XT Sistem Tavsiyesi

Kasım 2019'da almışsınız. Yeni stabil driverlar bu sene çıktı, geçen sene değil. Ben zaten, yaşadığınız teknik sorunlardan bahsetmedim ama neyse.

Hocam AMD ekran kartlarında Sapphire Nitro+'dan başka kart alınmaz. Diğer üreticilerde hala sorunlar mevcut. En stabil ve güven veren, Nitro+. Geçmiş olsun.

Ekranı MSI değil de ViewSonic ve AOC yönelirsen daha iyi olur MSI mönitor işinde biraz yeni.
Çok baktım çok araştırdım msi kalitesine güvendim diğer ekranlarda baktım hatta bazıları bu ekrandan daha ucuzlar.
AMD ekran kartı mı kullanıyorsun kardeşim? Hemen AMD sorunlu demeleri yok mu birde. Sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle yazmayın. Kullanıyorsan, hata alıyorsan yaz. Nitro+ modeli stabil hocam, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. RAM'leri https://www.hepsiburada.com/gskill-...O0uU8THk8SAdRFvdrWMNtsdo6KFA-pfIaAgRkEALw_wcB tavsiye ederim.
RAM için teşekkür ederim bakacağım.
bu durumda hangi ekran kartını almalıyım .

Kasım 2019'da almışsınız. Yeni stabil driverlar bu sene çıktı, geçen sene değil. Ben zaten, yaşadığınız teknik sorunlardan bahsetmedim ama neyse.

Yanlış anladınız ben size zıt bir cevap vermek için cevaplamadım. Bu şekilde sorunumuz var net olarak sonuçlanmadı takipte olursunuz vidaları takınca düzelecek mi diye bilginiz olsun diye gönderdim.

RTX 2060 s veya 2070 almanızı tavsiye ederim. RTX şu an oyunlarda çok etkin olamsada birkaç seneye kendini göstercektir sonra pişman olmayın ...

Çok baktım çok araştırdım msi kalitesine güvendim diğer ekranlarda baktım hatta bazıları bu ekrandan daha ucuzlar.

RAM için teşekkür ederim bakacağım.
bu durumda hangi ekran kartını almalıyım .
RX 5700 XT'de karar kıldıysanız kesinlikle Sapphire Nitro+ modeli tavsiye ederim hocam. Başka bir model almayın. 2070S seviyesinde bir kart.

RTX 2060S veya 2070 almanızı tavsiye ederim. RTX şu an oyunlarda çok etkin olmasada, birkaç seneye kendini gösterecektir sonra pişman olmayın...
RTX'te adam gibi bir performans için, en az 2070S gerekiyor. Sırf en düşüklerinden alıp, parayı çöpe atmaya değmez. Sizin mantığınıza göre, 3080TI alması gerek arkadaşın.

RTX 2060 s veya 2070 almanızı tavsiye ederim. RTX şu an oyunlarda çok etkin olamsada birkaç seneye kendini göstercektir sonra pişman olmayın ...
Fiyat olarak daha fazla Yükselmek istemiyorum açıkcası 1660tidan buraya çıktım 😅
RX 5700 XT'de karar kıldıysanız kesinlikle Sapphire Nitro+ modeli tavsiye ederim hocam. Başka bir model almayın. 2070S seviyesinde bir kart.

bu sanırım?

AMD ekran kartı mı kullanıyorsun kardeşim? Hemen AMD sorunlu demeleri yok mu birde. Sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle yazmayın. Kullanıyorsan, hata alıyorsan yaz. Nitro+ modeli stabil hocam, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. RAM'leri https://www.hepsiburada.com/gskill-...O0uU8THk8SAdRFvdrWMNtsdo6KFA-pfIaAgRkEALw_wcB tavsiye ederim.

Aynen işim gücüm yok da AMD'nin şu şu kartlarında sorun var, şunda yok diye mi uğraşacağım :D Büyük oranda problem var işte neyini anlamadın?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı