RX 5700XT Sistem Tavsiyesi

Sapphire zaten şuan piyasadaki en iyi ADM ekran kartı üreticilerinden biri. En az problem çıkan markadır ben de çok beğeniyorum hatta almaya da niyetlenmiştim. Ben genel olarak söylüyorum zaten spesifik bir marka belirtmedim. Senin Sapphire ekran kartın gayet stabil ve düzgün çalışabilir benim ekran kartımda o şekilde çalışıyor daha yük altında 55-58 derece üstünü görmedim. Ama bu başka bir kullanıcıda aynı ürünler için sorun çıkmayacağı anlamıyor gelmiyor. O yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye etmemek lazım gelir düşünüyorum. Ama Sapphire dediğiniz gibi diğer markalara nazaran öncelikli tercih olmalı AMD ekran kartları için ona katılıyorum.

Anakart hariç yaklaşık 11.500 TL ve 3700X-RTX 2080 Super:

Anakart hariç yaklaşık 11.500 TL ve 3700X-RTX 2080 Super:

Değerlendiricem hocam teşekkür ederim 🙏🏻
Peki benim yazdığım sistem nasıldır hocam ?

incehesaptan 5700 xt saphire aldım. bozuk çıktı. garantiden değiştirdiler. şuan sorun yok. başka yerlerden kısıp 2070s alsaydım dedim. 20 gün bekletti beni.

Benim yaptığım sistem için bütçe kalıyor o PSU alınabilir zaten.

Ekran kartı hariç konulara bakarsak çok büyük farklar yok ama bana herhangi bir ekstra kablo ve onun eksileri olmadan ekran kartının ışıklarını görmek daha cazip geliyor.

RGB fanlı değilse iade edin:

Benim yaptığım sistem için bütçe kalıyor o PSU alınabilir zaten.

Ekran kartı hariç konulara bakarsak çok büyük farklar yok ama bana herhangi bir ekstra kablo ve onun eksileri olmadan ekran kartının ışıklarını görmek daha cazip geliyor.

RGB fanlı değilse iade edin:

Helal olsun PC toplama konusunda çok iyisiniz cidden forumda gördüğüm en iyi kişisiniz RTX 2080 Super'li sistem daha iyi gibi gözüküyor 5700 XT RTX 2070 Super gücünde RTX 2080 Super'de RTX teknolojisi ile çok rahat oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı