RX 5700XT ve R5 3600 sistemde anlık takılmalar oluyor

emirlloves

Femtopat
Bilgisayarım gayet güncel bir sistem, az da olsa teknik bilgim var. İşlemcim ısınmıyor, darboğaz yok, sıcaklıklar gayet düşük GPU 55 işlemci 65 derecelerde fakat drop yiyorum. Sistemim Ryzen 5 3600, RX 5700XT Nitro+ SE, 32 GB Corsair Vengeance Pro 3200MHz RAM, XPG Spectrix 240GB SSD, 1TB Seagate hard disk, 650+ 80+ PSU. Darboğaz hakkında sıkıntı çıkarabileceğini düşündüğüm tüm bileşenlerimi yazdım.

O zaman DDU ile sürücünüzü kaldırıp 20.7.2 sürücüsünü kurun. Sonucu buraya yazın.

Windows'un imzaladığı sürücüler. En sorunsuz olmuyor. Yeni nesil kart 5700 XT. 20.7.2 sürücüsü daha stabil çalışıyor.
Bu sürümü bulamadım , WHQL de bilgisayarınızda çalışmıyor dedi.
SSD'nin RGB olmasıyla drop yemenin alakasını açıklayabilir misiniz? RGB ısıtır derseniz zaten RGB'li SSD'ler genel olarak üst seviye SSD'ler oluyor, bunlarda da sıradan SSD'lere göre (çoğunluk olarak) soğutma var ve RGB'nin yarattığı ısıyı engelliyor.
Onu bende söyleyecektim boşverdim. Sistem giriş seviyesi bir sistem değil SSD %100 yükte 43 ü geçmiyor , ekran kartının hemen üstünde olmasına rağmen.

Son düzenleme:
Nasıl bulamadınız? Attığım linkten indirecektiniz.

driver.png

DDU ile sürücünüzü kaldırın. Sonra attığım linkteki sürücüyü indirin. Bir de daha hızlı cevap verirseniz sorununuzu rahatlıkla çözeriz.

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-20-7-2

DDU ile sürücünüzü kaldırın. Sonra attığım linkteki sürücüyü indirin. Bir de daha hızlı cevap verirseniz sorununuzu rahatlıkla çözeriz.

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-20-7-2
yaptım hepsini fakat olmuyor yüklenmiyor sürücü

DDU rehberindeki adımları teker teker uyguladınız mı? Attığım sürücüyü mü kurdunuz? Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü paylaşın.
Evet yaptım.
DDU rehberindeki adımları teker teker uyguladınız mı? Attığım sürücüyü mü kurdunuz? Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü paylaşın.
Attığınız sürücü de yüklenemiyor hatası veriyor , aynı zamanda WHQL 20.4.2 de de var bu. Tekrar indirdim setup ı yüklendi bu sefer BIOS güncellemesini de yaptım bakalım gidecek mi sorunumuz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    61,1 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Geri
Yukarı