RX 570'e uygun monitör önerisi

Raptor3

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar hocam benim.
AMD Ryzen 5 2600 işlemcili.
8 GB 3000MHz DDR4 RAM.(1x8gb)
ASUS ROG STRIX RX570 ekran kartlı bir kasam var.
Bu ekran kartına uyumlu oyun oynamak için monitöre ihtiyacım var, mümkünse en ucuzu olabilir ama bu girişlerdir falan o tarz pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar hocam benim.
AMD Ryzen 5 2600 işlemcili.
8 GB 3000MHz DDR4 RAM.(1x8GB)
ASUS ROG STRIX RX570 ekran kartlı bir kasam var.
Bu ekran kartına uyumlu oyun oynamak için monitöre ihtiyacım var, mümkünse en ucuzu olabilir ama bu girişlerdir falan o tarz pek bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

HDMI en az 23 inc diye aratmalısın 144Hz veya düşük bütçe için 75Hz.

HDMI en az 23 inc diye aratmalısın 144Hz veya düşük bütçe için 75Hz.

Hocam cevabınız için teşekkürler. Şu monitöre bir bakabilir misiniz?21.5 inc olması sıkıntı değil benim adıma. Onun dışında kullanılabilecek bir monitör müdür? Farkındayım çok da iyi olmadığını fakat idarelik olarak kullanılabilir mi?
Hocam cevabınız için teşekkürler. Şu monitöre bir bakabilir misiniz?21.5 inc olması sıkıntı değil benim adıma. Onun dışında kullanılabilecek bir monitör müdür? Farkındayım çok da iyi olmadığını fakat idarelik olarak kullanılabilir mi?

Hocam linki atamamışım kusura bakmayın

Hocam olabildiğinin en ucuzu olması gerek 5ms 75 HZ en ucuz monitörü arıyorum

Son düzenleme:

Hocam linki atamamışım kusura bakmayın.

Hocam olabildiğinin en ucuzu olması gerek 5ms 75 HZ en ucuz monitörü arıyorum.

Kesinlikle kararın böyle bir şey olmamalı. Uygununu arıyorum şu an bulursam editleceğim.

Koy birkaç lira bunu al ViewSonic'i Unlost'tan duymuştum Power Boost'tan kesinlikle daha iyidir. Ama sen yine de almadan önce şikayetlerini okumalısın

Geri
Yukarı