RX 580 84 Derece

Kasaya fazladan fan mı alsam, ne yapsam bilemedim. Benim ki de Tek fanlı RX 580 oldu. 😀
Kasayı komple fandan yapsan da düzelecek gibi durmuyor :D Şaka bir yana kasadaki hava akışı da önemli benim fanlar ve kasa rezil o yüzden bir kaç derece yüksek çıkıyor da olabilir.

Amazon destek ile iletişime geçin. Sorununuzu anlatın ve sorununuz hakkında onlara video gönderin. Eğer bize gönderin derler ise kargo ücretini karşılayıp karşılamayacaklarını sorun. Muhtemelen yardımcı olurlar.

Amazon destek ile iletişime geçin. Sorununuzu anlatın ve sorununuz hakkında onlara video gönderin. Eğer bize gönderin derler ise kargo ücretini karşılayıp karşılamayacaklarını sorun. Muhtemelen yardımcı olurlar.
Yardımcı Olmadılar. 1 ay iade süresi geçtiği için MSI ile iletişime geçmemi istediler.
Kasayı komple fandan yapsan da düzelecek gibi durmuyor :D Şaka bir yana kasadaki hava akışı da önemli benim fanlar ve kasa rezil o yüzden bir kaç derece yüksek çıkıyor da olabilir.
Kasam Zalman Z3 Plus, işlemci soğutucusu ise Arctic freezer 33 plus, bence yeterli gibi ama. 😀
Normal olmadığını zaten söyledim bu kart daha yaz gelmeden 84 dereceyse yaz gelince 90'ları aşar.
Allah razı olsun yani, moraller sıfır oldu. 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı