RX 580 8G ile mining yapılmalı mı?

Kardeşim sizin yüzünüzden oyuncular oyun oynayamıyor lütfen bu sitede böyle konuları bağlayalım.

Sadece ekran kartı piyasası miningcilerden dolayı değil dünya üzerinde üretim azaldığı içinde çip parçası bulunamadığı için kıtlık yaşanıyor. Ayriyeten mining için almasalar bile özel şirketler alıyor zaten yani kısacası hammadde sıkıntısı var düzelmicekte bu yıllarca o yüzden genelleme yapmamalısın.

Sadece ekran kartı piyasası miningcilerden dolayı değil dünya üzerinde üretim azaldığı içinde çip parçası bulunamadığı için kıtlık yaşanıyor. Ayriyeten mining için almasalar bile özel şirketler alıyor zaten yani kısacası hammadde sıkıntısı var düzelmicekte bu yıllarca o yüzden genelleme yapmamalısın.

Bu site bence böyle işlere el atmamalı bazı milletin parası var ama stokta ekran kartı yok ondan dolayı diyorum :(

O kartla modsuz mining yaparsan çok fazla mh/s vermez, modlu yapsan da bu sefer garantisi varsa ve modlu şekilde bir problem olup servise yolladığında üstüne su içersin.

Ben 2 aydır yapıyorum neredeyse Sapphire RX580 8 GB Nitro+ ile. 30mh/s ile nanapool denedim 1 ay, 750 civarı gibi bir para elde ettim. Nanopool'da 0,05 olmadan çekilmiyor, bu nedenle bu ay Binance Pool'a geçtim. Binance'da haftalık 125-150 gibi bir şey kazıyorum bu da aylık 500-600'e denk geliyor, Nanopool'a oranla daha düşük ancak artısı günlük olarak paranı yatırıyorlar. Ekran kartı 100W çekiyor, bu da faturaya +60TL gibi bir yansıtma yapıyor. Her türlü kazanç sağlıyorsun. Yapıp, yapmaman sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı