RX 580 aşırı ısınıyor

Kasa kaynaklı hava akışının iyi olmaması ve ek olarak Asus Dual ise bu havalarda iyi bir hava akışına rağmen 75-80 bulacaktır yani kasayı değiştirip ekstra fanlar takarsan 10 derece kadar düşürebilirsin.

Maalesef şu anda almaya durumum yok. Başka şekilde halledilir mi?

Önceden bu kadar ısınmıyordu. Bu sorunu bugün yaşadım. Poppy Playtime'da bile 89-90°c oluyor. Kasa bu Power Boost VK-G3403S 650W 80+ Mesh Panel Kırmızı Fan Kasa - ebrarbilgisayar.com

Termal macun değişimi yapın. Kasaya ekstra fan takılabilir. Kasanın içi temizlenebilir.

Önceden bu kadar ısınmıyordu. Bu sorunu bugün yaşadım. Poppy Playtime'da bile 89-90°c oluyor. Kasa bu Power Boost VK-G3403S 650W 80+ Mesh Panel Kırmızı Fan Kasa - ebrarbilgisayar.com

Ekstra fan ayarı yapabilirsiniz.

Termal macun 1 Haziran'da yenilendi.

Şu termal macun muhabbetini çok abartıyorlar. Sürsen bile sanki sihirli bir şekilde 20 derece azalacak. Ekran kartın eğer 2 yıldan daha yeniyse boşu boşuna açtırıp yenilemişsin bence. Ben de RX 580 kullanıyorum 3. yıla doğru gidiyor daha içini hiç açtırmadım bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…