RX 580 ASUS STRIX OC vs TOP

Valla ben 1 yıllık kartı 1600'e aldım içim yana yana. Bütçe varsa problem yok. Canavar gibi kart. Ben korktum arka ucundan kasanın üstüne iple astım. Kart gerçekten ağır. 2. el düşünürseniz belki Strix olmaz ama GTX 1070 bulabilirsiniz.

Peki değerleri yüksek olana OC yaparsak daha iyi performans almaz mıyız?
Şansa bağlı. Daha ucuzuyla daha yüksek frekansa çıkabilirsin. Daha pahalısıyla da daha yüksek frekansa çıkabilirsin. Eğer kaymak GPU denk gelirse, ucuzuyla çıktığın frekans pahalısının çıktığından daha fazla olabilir.

Ucuz olanı alın.
Ucuz ile pahalı arasında %1-3 arası FPS farkı var. Yani 100 yerine 98.5 alıyorsun ya da 50 yerine 49 alıyorsun. Değer mi?

Asus ROG Strix RX580 T8G ben olsam bu modeli alırım.
OC uygulamayacak kişiler için diğer modellere göre biraz fark ediyor performans olarak.
OC uygulayacak kişiler için ucuz olanı almak daha mantıklı oluyor.
Asus ROG Strix RX580 T8G modeli oc potansiyeli daha yüksek diyenler var. Ben OC ve T8G modeli arasında pek fark olacağını düşünmüyorum OC yaparken.

Bu arada bu fiyatları nere göre yazdınız. Monitör ve Ekran kartımın iadesini alacağım 8810 TL elime geri dönüş olacak. Belki Asus ROG Strix RX580 T8G modelini alabilirim.

Asus ROG Strix RX580 T8G ben olsam bu modeli alırım.
OC uygulamayacak kişiler için diğer modellere göre biraz fark ediyor performans olarak.
OC uygulayacak kişiler için ucuz olanı almak daha mantıklı oluyor.
Asus ROG Strix RX580 T8G modeli oc potansiyeli daha yüksek diyenler var. Ben OC ve T8G modeli arasında pek fark olacağını düşünmüyorum OC yaparken.

Bu arada bu fiyatları nere göre yazdınız. Monitör ve Ekran kartımın iadesini alacağım 8810 TL elime geri dönüş olacak. Belki Asus ROG Strix RX580 T8G modelini alabilirim.
Eski bir konuya mesaj attım kardeşim. Şu an bu fiyatlar hayal.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı