Çözüldü RX 580 Binance pool istatistik düzensizliği

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hzrfn1071

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Technopat,
Dün sabah kripto para kazım işemlerine merak sarıp Phoenix miner ve Sapphire RX 580 8 GB ekran kartım ile kazım işlemlerine başladım.
Ethereum Speed: 28 MH/s Phoenix miner üzerinde görünmesine rağmen, ve ortalama 2$ bir günlük kazanç almam gerekirken 1.30$ civarında ödeme alıyorum. Tecrübeli arkadaşlar tecübelerini aktarırsa çok memnun olurum iyi forumlar. 😅
Ekleme: Windows üzerinden kazım yapıyorum.

177696965_10221605360856799_7762451756241346455_n.jpg

Çözüm
Binance Pool böyle maalesef. Kazım gücü düşük olduğundan doğru düzgün share bulunamıyor, 1 saatte elde edilen share miktarına göre şekilleniyor orası. Günlük ödeme sizin için cidden çok da önemli değil ise Ethermine'a geçmenizi öneririm. Ayrıca, şu aralar GWei çok düşük olduğundan dolayı kazançlar yarı yarıya düştü, birkaç gün önce günlük 4 dolar kazandıran kartım şu an 2.1 dolar kazandırıyor. Kazancınızın stabil olmasını bekleyemezsiniz.
Binance Pool böyle maalesef. Kazım gücü düşük olduğundan doğru düzgün share bulunamıyor, 1 saatte elde edilen share miktarına göre şekilleniyor orası. Günlük ödeme sizin için cidden çok da önemli değil ise Ethermine'a geçmenizi öneririm. Ayrıca, şu aralar GWei çok düşük olduğundan dolayı kazançlar yarı yarıya düştü, birkaç gün önce günlük 4 dolar kazandıran kartım şu an 2.1 dolar kazandırıyor. Kazancınızın stabil olmasını bekleyemezsiniz.

Çözüm
Bilgisayar açıkken arkada güç gerektiren işlemler yaptın mı ? Bu arada o değer ortalama bir değer. Kazım zorluğu her gün değişiyor, oynamalar normaldir.
Hayır hocam gece saat 21:00 gibi uyudum bilgisayar açık kaldı 23:00 sularında 5 MH/s sabah 3:00 sularında 5 MH/s değerlerine kadar düşmüş, tecrübesiz olduğum için konu açtım. Diğer kazım yapan arkadaşlar için bu grafik normal mi ?

Hayır hocam gece saat 21:00 gibi uyudum bilgisayar açık kaldı 23:00 sularında 5 MH/s sabah 3:00 sularında 5 MH/s değerlerine kadar düşmüş, tecrübesiz olduğum için konu açtım. Diğer kazım yapan arkadaşlar için bu grafik normal mi ?
Hocam ilk mesajda denildiği gibi başka pool'a bağlanın bence.

Günlük ödeme çok önemli değil hocam ama Etherminer'a nasıl geçeceğim, oradan para çekme işlemini nasıl yapacağım hiç bilmiyorum Youtube üzerinden bulabilir miyim ?
phoneix miner üzerinden bağlantı noktamı ve cüzdan adresimi ayarlamak yeterli mi ?

Evet, yeterlidir. Ardından buraya cüzdanınızı yazıp takip edebilirsiniz. Birkaç saat kazım yaptıktan sonra tam oturacaktır bilgiler, ondan önce daha düşük gözükebilir.

Geri
Yukarı