RX 580 fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha fazla  
Meslek
R34'ün direksiyonu.
560 ile 580 kıyaslanamaz bile. Mining'in ne şartlarda yapıldığı önemli. İyice test edip alırsanız sorun olacağını sanmam. Bence fiyatlar daha da düşecek, satamadıkça elden çıkarmak için iyice düşürecekler fiyatları.

Bana da öyle geliyor çünkü RX 560 ve 1650 gibi kartlarla aynı fiyatta ve performansı bu iki karta göre 3 ya da 4 katı falan.
Bu paralara ikinci elde temiz GTX 1650 bulabiliyorsanız onu alın miningli kartlar sıkıntı çıkarabiliyor birde 580'ler Wattman hatasıyla ünlü kartlar 1650 ile de mining yapılmış 580 arasında çok bir performans farkı olmayacağından temiz bir 1650 çok daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Bu paralara ikinci elde temiz GTX 1650 bulabiliyorsanız onu alın miningli kartlar sıkıntı çıkarabiliyor bir de 580'ler WattMan hatasıyla ünlü kartlar 1650 ile de mining yapılmış 580 arasında çok bir performans farkı olmayacağından temiz bir 1650 çok daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Hocam bende zaten 3050 var ama hani bu fiyatlar insanlara çok cazibeli geliyor. Yani bu mining işini bilmeyenler için. Sadece görmeleri gerekiyor ki bu fiyattaki güçlü kartları almasınlar. Az önce 7900TL'ye 3070 gördüm :D

Miningli kartları gömenler görüyorum. Mining kartın yorulmasını ve daha sıcak çalışmasına sebep verir. Performans konusunda 2-3 FPS'ten fazla bir fark olmaz. Sıcaklık sorunu ise bakım ile gayet halledilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok güzel bir video olmuş farkı anlamak için.

Hocam bende zaten 3050 var ama hani bu fiyatlar insanlara çok cazibeli geliyor. Yani bu mining işini bilmeyenler için. Sadece görmeleri gerekiyor ki bu fiyattaki güçlü kartları almasınlar. Az önce 7900TL'ye 3070 gördüm :D
Aynen öyle hocam bu yaz arkadaşım da 1600TL'ye RX570 almıştı mininfli çıktı kart adam da bize söylememişti kartı taktı bir oyun açalım dedi her oyunda 95 dereceye çıkıp bilgisayarı resetliyordu neyseki param güvendeyle almıştık iade ettik geri.

Yeni konular

Geri
Yukarı