RX 580 "grafik sürücüsü kurulmadı" hatası

1EEDD1

Decapat
ASUS RX580 kullanıyorum bilgisayarı açtıktan kısa sure sonra takılmaya ve sıyah ekran oluyor sonra yenıden başlatıp duzelıyordu bugün yıne oldu ve yeniden başlattım ve şu sorunla karşılaştım:

1624036456757.png

i5 9400F.
RX580.
16 GB RAM.
500SSD.
ASUS 310 Prime.

-Ekran kartı driver güncelleyin ve eski driverları program ekle veya kaldırdan bakıp.
Eski olanları kaldırın.
-Ondan sonra Vbios update edin
-Ve en son işlem olarak, Bios update'leyin (Güncel olsa bile) Ve xmp, docp ne varsa, Onu ayarlayın.
Sonra bi tekrar bakın
Mesala bende Nvidia GTX 1650 süper var. Ancak benim eski driverlarımı manual olarak kaldırmama gerek yok.
Çünkü kurulumda, Özel gelişmiş-temiz kurulum, yap dersem eski driverlarıda kaldırıyor.
Sende burdan eski driverlarını not edicen, Yenilerini kurunca. Eskilerini kaldırcan.
Benim attığım fotoda driverları çizdim.
Dm. yazanda, Nvidia denetim masası

Son düzenleme:
-Ekran kartı driver güncelleyin ve eski driverları program ekle veya kaldırdan bakıp.
Eski olanları kaldırın.
-Ondan sonra Vbios update edin
-Ve en son işlem olarak, Bios update'leyin (Güncel olsa bile) Ve xmp, docp ne varsa, Onu ayarlayın.
Sonra bi tekrar bakın
Mesala bende Nvidia GTX 1650 süper var. Ancak benim eski driverlarımı manual olarak kaldırmama gerek yok.
Çünkü kurulumda, Özel gelişmiş-temiz kurulum, yap dersem eski driverlarıda kaldırıyor.
Sende burdan eski driverlarını not edicen, Yenilerini kurunca. Eskilerini kaldırcan.
Benim attığım fotoda driverları çizdim.
Dm. yazanda, Nvidia denetim masası
merhaba cok anlamadım da ben ınternet stıesıne gıdıp en son surumunu ındırdım kurdum sonra bana
1624039808605.png

bu hatayı verdı guncellemıyorum eskısını nasıl kaldırcağımda bılmıyorum

Geri
Yukarı