RX 580 i5 3570 PUBG Mobile düşük FPS

Arkadaşlar sistemim i5 3570 Kart RX 580 8 GB ve RAM'ler 8+8
PUBG Mobile oynarken yükü karta da atsam düşük ayarlarda da açsam FPS anlık 20'lere kadar düşüyor.
BIOS üzerinden işlemcinin Turbo modunu ve sanallaştırmayı açmayı öneriyorlardı bende açtım hatta OC mode vardı onu açtım sonra geri kapattım sıkıntı çıkar diye.
Başka bir videoda gördüğümde sağ alttaki çekirdekler 8 mantıksal işlemciler 16 yazıyordu bendekiler sabit duruyor doğru yapmış mıyım?

İşlemci ss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemim i5 3570 Kart RX 580 8 GB ve RAM'ler 8+8
PUBG Mobile oynarken yükü karta da atsam düşük ayarlarda da açsam FPS anlık 20'lere kadar düşüyor.
BIOS üzerinden işlemcinin Turbo modunu ve sanallaştırmayı açmayı öneriyorlardı bende açtım hatta OC mode vardı onu açtım sonra geri kapattım sıkıntı çıkar diye.
Başka bir videoda gördüğümde sağ alttaki çekirdekler 8 mantıksal işlemciler 16 yazıyordu bendekiler sabit duruyor doğru yapmış mıyım?

Eki Görüntüle 2017030
Sistemde sorun olduğunu sanmıyorum. Bence emülatörde bir sorun var. Başka bir oyunda performans kaybı yaşıyor musunuz?

Sistemde sorun olduğunu sanmıyorum. Bence emülatörde bir sorun var. Başka bir oyunda performans kaybı yaşıyor musunuz?

Biraz geç cevap verdiğim için kusura bakmayın.
Yani GameLoop'ta oynadığım tek oyun PUBG Mobile onu da zaten yeni indirdim.
Önceden GTA 5 falan oynuyordum high ayarlarda 70 FPS kadar veriyordu ama gene de işlemci kullanımı GPU kullanımından fazlaydı hatta GPU kullanımı %1'e inip duruyordu ultraya alınca darboğaz olmuyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı