Çözüldü RX 580 i7 7700K sistemde oyun oynarken masaüstüne atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

goker3295

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Son zamanlarda oyun oynarken masaüstüne çökme yaşıyorum. Bazen 1 saat sonra bazen 2 dakika sonra hiçbir uyarı vermeden oyunlar bir anda kapanıyor. Valhalla ve titanfall 2 oyunlarında yaşanıyor bu. Her iki oyunum da orijinal. LoL'de denedim, sorun yaşatmadı. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum.

Ekran kartı: MSI RX 580 Gaming X (70 dereceyi geçmiyor, sıkıntı sıcaklıkta değil)
İşlemci: i7 7700K.
Anakart: ASUS B250-F.
RAM: Corsair 2x8 2400MHz.
PSU: Bir fikrim yok. Xigmatek marka. Üzerine baktığımda Watt değeri yazmıyor hiçbir yerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
Son zamanlarda oyun oynarken masaüstüne çökme yaşıyorum. Bazen 1 saat sonra bazen 2 dakika sonra hiçbir uyarı vermeden oyunlar bir anda kapanıyor. Valhalla ve titanfall 2 oyunlarında yaşanıyor bu. Her iki oyunum da orijinal. LoL'de denedim, sorun yaşatmadı. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum.

Ekran kartı: MSI RX 580 Gaming X (70 dereceyi geçmiyor, sıkıntı sıcaklıkta değil)
İşlemci: i7 7700K.
Anakart: ASUS B250-F.
RAM: Corsair 2x8 2400MHz.
PSU: Bir fikrim yok. Xigmatek marka. Üzerine baktığımda Watt değeri yazmıyor hiçbir yerde.

12V kanalından kaç veriyor?

Ekran kartım ve güç kaynağımda sorun olduğunu düşünmüyorum. Benchmark testleri yapıyorum ve banamısın demiyor gpu ve psu.
Altta linktekileri yaptım ve düzeldi sorunum.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı