RX 580 LOL düşük FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

CarlitosWAY

Decapat
Selamlar RX 580 8 GB, Ryzen 5 1600 işlemcim ve 8 GB RAM'im var diğer oyunlarda yüksek performans alıyorum fakat LOL'de sürekli bir drop yiyorum FPS'im 100-110 civarlarında geziniyor fakat sürekli saniyelik drop yiyorum. Bunun sebebi ne olabilir? (Ekran kartı sürücülerim falan güncel)

Arkadaşlar FPS problemi yaşayanlar için şunu önerebilirim. Bilgisayarınızı güvenli mod ile başlatın. DDU programı ile eski driverlarınızı kaldırın. Bu attığım sürümü yükleyip değerlerinize bir daha bakın. https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-9-2

Herkes bu sürümün yüklenmesini söylüyor.
En güncel sürümden bu sürüme geçersek farkı ne olacak?

Herkes bu sürümün yüklenmesini söylüyor.
En güncel sürümden bu sürüme geçersek farkı ne olacak?
Güncel sürümler stabil olarak çalışmıyor. Bu attığım sürüm sıkıntısız stabil çalışan bir sürüm. İstenilen FPS değerlerini güncel sürümlerde veremiyor. Denerseniz farkı görürsünüz.

Güncel sürümler stabil olarak çalışmıyor. Bu attığım sürüm sıkıntısız stabil çalışan bir sürüm. İstenilen FPS değerlerini güncel sürümlerde veremiyor. Denerseniz farkı görürsünüz.
Benim geçmem pek mümkün değil, zira bir yeşil ekran sorunum var eski sürümlerde daha çok sorun çıkarıyor.
Yeni sürümler benim için daha iyi. Sadece sebebini öğrenmek istedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı