RX 580 LOL düşük FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

CarlitosWAY

Decapat
Selamlar RX 580 8 GB, Ryzen 5 1600 işlemcim ve 8 GB RAM'im var diğer oyunlarda yüksek performans alıyorum fakat LOL'de sürekli bir drop yiyorum FPS'im 100-110 civarlarında geziniyor fakat sürekli saniyelik drop yiyorum. Bunun sebebi ne olabilir? (Ekran kartı sürücülerim falan güncel)

Selamlar RX 580 8 GB, Ryzen 5 1600 işlemcim ve 8 GB RAM'im var diğer oyunlarda yüksek performans alıyorum fakat LOL'de sürekli bir drop yiyorum FPS'im 100-110 civarlarında geziniyor fakat sürekli saniyelik drop yiyorum. Bunun sebebi ne olabilir? (Ekran kartı sürücülerim falan güncel)
BIOS girip bakar mısın? SMT açık mi? Açıksa kapat dene.

Son düzenleme:
Normal FPS değerlerini ve şuan aldıklarınızı net olarak açıklayın.
Ardından yaşadığınız sorunun nasıl ve ne şekilde gerçekleştiğini bildirin.

Ayrıca şunu da unutmayın.
LOL 2 client sistemine geçtiğinden beri her oyuncunun aldığı FPS değerleri değişti.
Bazen bazı eski bilgisayarlar yeni bilgisayarlardan daha iyi performans vermeye başladı.
Bu optimizasyon sorununu da göz önünde bulundurun.

Arkadaşlar eski ekran kartım R7 260 idi ve 120 FPS alırdım, şimdi RX 570 sahibiyim 130-140 FPS alıyorum, sebebi nedir bilen var mı?
Arada böyle bir FPS farkı saçma bana göre.

Arkadaşlar FPS problemi yaşayanlar için şunu önerebilirim. Bilgisayarınızı güvenli mod ile başlatın. DDU programı ile eski driverlarınızı kaldırın. Bu attığım sürümü yükleyip değerlerinize bir daha bakın. https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-9-2

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı