RX 580 model önerisi

Abi adam diyokıı eve kadar getirip test et oyle al ayrıca garantiside varmış bir sorun olsa bile elektronık dükkanı herhalde cözüceklerine inanıyorum ne diyorsun.

Dostum 4 GB 900 TL bence iyi fiyat degilmi kutu garanti varmış araştırdım aralarında oyle bir farkda gözükmüyor 4 ile 8 arasında.

8 şu anda belli olmaz ileriye dönüktür çok da alinmasina gerek yok bence.

Hocam almışken garantili olması iyi olur mümkünse gidip test edip al gitme imkanın yoksa GET ile almaya çalış Sapphire serileri iyidir MSI armor değil de gaming x serisi olabilir almışken 8 GB al derim.
Araştırmalara göre 4 GB 1080p için yeterli diyorlar ama ileriye dönük 2K çözünürlüğü destek için 8 GB öneriyorlar benim bildiğim bilen arkadaşların tavsiyelerine açığım.

Şimdi o satıcıdan al, evet o ürünü alabilirsin gibi tavsiyeler vermek doğru olmaz. Noksanı vardır, madencilik için kullanılmıştır bilemeyiz. Böylece sen hayal kırıklığı yaşamış olursun. 2. el alınacaksa garantili ürün olması tercih edilmeli. Önce kendi yakın çevrende başla araştırmaya. Çeşitli platformlarda bulabilirsin, gidip deneyip alırsın. Mümkünse 8 GB olanını tercih etmek mantıklıdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı