RX 580 Oyun Oynarken Ekran Kapanıyor

hubble

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Ekran kartı ASUS RX580 ROG STRIX kullanıyorum. ASUS TUF B450M Pro Gaming anakartım var.

Aradan 2dk geçmedi ekran dondu sonra monitör kendini kapattı. Acaba sorun nedir sistemi toplayalı 2 hafta oluyor 600+80 bronze PSU var.
  • İşlemci: Ryzen 5 2500X
  • RAM: Corsair 2x8(16GB)3200MHz
  • SSD james donkey 240GB
  • Dark spirit kasa kullanıyorum yanında gelen PSU.

Sistem daha 2 haftalık nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
19.4.1 driverini kur. Ardindan Windows 10 icin gelen AMD güncellemesini yükle. Tekrar dene.

19.4.1 driverini kur. Ardindan windows 10 icin gelen AMD güncellemesini yükle. Tekrar dene.
Deneyeceğim. Yok ya ne yapsam olmuyor. Ekran kartı boşta 50 derece ASUS RX580 ROG STRIX 8 GB OC. Bir de bir anda ekran donuyor. Monitör kapanıyor ama kasa çalışmaya devam ediyor.

Bakın aynen böyle oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benimkiyle ayni sorunu yasiyorsun. Wattman ayarlarina girip GPU saati kisimlarina sondaki saati girin hepsi ayni olsun. Voltaji 1000 den baslayip 50 ser 50 ser arttirin. Kendi kartim RX 570 mini itx de 1245MHZ 1050 Mv ile stabil kullaniyorum.
Ayrixa güc limitini maksimum yapin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı