RX 580 PUBG Ani FPS Düşüşü

mr.gadget

Centipat
Ryzen 5 1600, RX580, 2x8 RAM, X370 PRO GAMING anakart benim sistemim.
PUBG'de bir türlü cozemedigim şekilde FPS düşüşü yaşıyorum.
Ekran kartı denedim, SSD denedim. 3 gündür olan bir şey. 2 farklı Win10 sürüm kurdum, bir tek 1903 kaldı onu deneyeceğim.
İşlemci denemedim, bulmam zor denemek için. RAM ise tek tek denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 1600, RX580,2x8 RAM, X370 PRO GAMING anakart benim sistemim.
PUBG'de bir türlü cozemedigim şekilde FPS düşüşü yaşıyorum.
Ekran kartı denedim, SSD denedim. 3 gündür olan bir şey. 2 farklı Win10 sürüm kurdum, bir tek 1903 kaldı onu deneyeceğim.
İşlemci denemedim, bulmam zor denemek için. RAM ise tek tek denedim.
Dostum RX 580'e R5 1600 vermişsin işlemcinin darboğaz yapması normal 2600'e yükseltirsen sorun çözülür. Veya sürekli OC yapman gerekiyor.

Arkadaşlar bende de GTX 1070, R5 2600 ve 2x8GB 3000MHz RAM'li sistem var ve FPS çok düşüyor, en düşük ayarlarda sadece kenar yumuşatma ve doku orta ayarlarda 130-160 arası seyrediyor FPS, ama örneğin school tokilere inip etrafımda da birkaç tane rakip olunca 80'lere kadar düşüyor FPS. Daha önce böyle bir şey yoktu. Oyunun optimizasyonu mu kötü yoksa benim sistemim mi yetersiz?

Arkadaşlar bende de GTX 1070, R5 2600 ve 2x8GB 3000MHz RAM'li sistem var ve FPS çok düşüyor, en düşük ayarlarda sadece kenar yumuşatma ve doku orta ayarlarda 130-160 arası seyrediyor FPS, ama örneğin school tokilere inip etrafımda da birkaç tane rakip olunca 80'lere kadar düşüyor FPS. Daha önce böyle bir şey yoktu. Oyunun optimizasyonu mu kötü yoksa benim sistemim mi yetersiz?
Sistemle alakası yok hocam oyunla alakalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı