Takas RX 580 Pulse 4 GB ile GTX 1650S/GTX 1060 6 GB

Yer
Kingdom Of Nothingness
Dostlar yukarıda gördüğünüz kartımı takas etmek istiyorum. Kutu ve içeriği duruyor. Garanti ve fatura yok. Sorunsuz OverClock yapılmamış bir karttır. Mining falan yapmadım sadece oyun oynadım. İşlemcime darboğaz yaptığı için takas etmek istedim. İstediğim kartlar da darboğaz yapacak biliyorum ama en azından NVIDIA daha stabil daha soğuk kartlar üretiyor. İşlemcime sıkıntı çıkaracaklarını düşünmüyorum. Sürekli WattMan hatası almaktan sıkıldım. AMD kullanmayı beceremiyorum. Kartım FC5 de 59 derecelerde geziyor. AC Valhalla da 65 dereceyi geçmedi. Yer Maltepe/İstanbul ( Anadolu )

Rap God

Hectopat
Yer
İstanbul
Hocam dediğiniz gibi hatalı/sıkıntılı bir kart. Insanlar stabil Nvidia kartı neden değiştirmek istesinler ki ? Bence üstüne bir şeyler vermelisiniz. Ya da kartı direk satın. Daha karlı olur sizin için.

Elasmotherium

Hectopat
1060-6GB mining için kullanılıyor şu an. 3 tane 580-4gb versen anca değişirler. 1650S de piyasada tükendi. İşiniz zor gibi kolay gelsin.

ArdaDalser

Centipat
Yer
Valve Corporation.
Dostlar yukarıda gördüğünüz kartımı takas etmek istiyorum. Kutu ve içeriği duruyor. Garanti ve fatura yok. Sorunsuz OverClock yapılmamış bir karttır. Mining falan yapmadım sadece oyun oynadım. İşlemcime darboğaz yaptığı için takas etmek istedim. İstediğim kartlar da darboğaz yapacak biliyorum ama en azından NVIDIA daha stabil daha soğuk kartlar üretiyor. İşlemcime sıkıntı çıkaracaklarını düşünmüyorum. Sürekli WattMan hatası almaktan sıkıldım. AMD kullanmayı beceremiyorum. Kartım FC5 de 59 derecelerde geziyor. AC Valhalla da 65 dereceyi geçmedi. Yer Maltepe/İstanbul ( Anadolu )
Hocam sorunlu bir kart olmasını geçtim garantisi faturası bile yok. Size hayırlı satışlar.

Yukarı