RX 580 ROG STRIX ısınıyor

muhammet acar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS RX580 ROG STRIX kartım var. Kart boşta 48-55 derece arası, oyunlarda ise 80-86 arası. Kasa dar bir alanda, kapakları vs. kapalı. Normal mi? Acaba sorun var mıdır kartta? Kasanın olduğu yerin fotoğrafını attım.

Dosya Ekleri

• IMG_20210419_143027.jpg
    IMG_20210419_143027.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 63
Merhaba, ASUS RX580 ROG STRIX kartım var. Kart boşta 48-55 derece arası, oyunlarda ise 80-86 arası. Kasa dar bir alanda, kapakları vs. kapalı. Normal mi? Acaba sorun var mıdır kartta? Kasanın olduğu yerin fotoğrafını attım.

Sizi hep moderatör sanıyorum :D.

Kasayı olduğu yerden çıkarıp hava alan bir yere koyun. Termal macun yenileyebilirsiniz. Bir de hangi oyunlarda 80-86 derece.

Dosya Ekleri

• IMG_20210419_143004.jpg
    IMG_20210419_143004.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 35
Hocam şimdilik boş bir alan yok ileride masa yaptıracağım kartta bir sıkıntı vs var mıdır veya olur mu?
Kasanın zaten hava akışı anladığım kadarıyla rezalet =(

Siz bir de dar bir alana koymuşsunuz normal o sıcaklık değerleri.

Sizi hep moderatör sanıyorum :D.

Kasayı olduğu yerden çıkarıp hava alan bir yere koyun. Termal macun yenileyebilirsiniz. Bir de hangi oyunlarda 80-86 derece.
Steam pubg genellikle onu oynuyorum
Hocam kasayı çok sıkıştırmışsın normal yani. Önünde ki camı çıkartabiliyorsan çıkart.
Önü çıkmıyor fakat yan çıkıyor

Tamamdır hocam sağ olun.

Bir de.

Kartta sıkıntı olup olmadığını derecelerden bilemeyiz. Termal macundan kaynaklanabilir bu sorun. Kasanın konumundan kaynaklanabilir...

Hocam 2 yıldır bende PC termal macun bitmiştir herhalde sürdürmek gerekiyor değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı