RX 580 sistemde Fortnite kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

KoFiHoo

Centipat
Daha fazla  
RAM
DDR3 8GB
Ekran kartı
Radeon RX 580 Series
Anakart
Foxconn 2ABF
İşlemci
Intel Core i5 3470
Eskiden (1-2 yıl önce) Fortnite performansım iyi olmasa da kötü değildi ve oynanıyordu. Oyuna son zamanlarda tekrar başlamaya karar verdim. Fakat oyun oynanacak gibi değil. Çok kasıyor, haritayı yüklemesi uzun sürüyor gibi şeyler. Nedenini pek anlayamadım açıkçası. Bu arada Fortnite'ı açarken sürücü güncel değil gibi bir hata veriyordu. Dediği siteye gidip dediğini yükledim diye hatırlıyorum.

Eskiden (1-2 yıl önce) Fortnite performansım iyi olmasa da kötü değildi ve oynanıyordu. Oyuna son zamanlarda tekrar başlamaya karar verdim. Fakat oyun oynanacak gibi değil. Çok kasıyor, haritayı yüklemesi uzun sürüyor gibi şeyler. Nedenini pek anlayamadım açıkçası. Bu arada Fortnite'ı açarken sürücü güncel değil gibi bir hata veriyordu. Dediği siteye gidip dediğini yükledim diye hatırlıyorum.
8gb ram günümüz için yetersiz ve işlemci darboğaz yapıyor.Ondan olabilir

Hocam hangi ayarlarda oynuyorsunuz performance moduna almayı denediniz mi RX 580 gibi bir kartın Fortnite da kasmasi normal değil GTX 660 Ti'la bile 100 FPS üzerinde rahat oynuyordum.

Geri
Yukarı