RX 580 sistemde görüntü gidiyor

OguzhanOnal123

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayar durduk yere ekran gidiyor ama kasa çalışıyor, monitör de çalışıyor. Sorun nedir arkadaşlar?

Sistem özellikleri;
RX 580 8 GB ekran kartı
Gigabyte B550M 5000 MHz anakart
Corsair Vengeance 1x16 GB RAM 3600 MHz
AMD Ryzen 5 3500X işlemci
500 Watt da PSU.

Bu aralar bana da yeniden başlatınca görüntü gelmiyordu ama çözdüm galiba, şu anda bir şey yok gibi. Parçalarınızı tak çıkar yapın. BIOS pilini 10 sn çıkarın, tekrar takın. Bir alternatif daha hizmetler yerinden hepsinin açık olduğuna bakın, yanlış bir şey kapanmış olabilir. Son olarak PSU besleyemiyor olabilir, bir deneyin dediklerimi.

Benim de gözüme PSU yetersiz geldi. Hele dandik modelse.
markası powerboost psu lardan pek anlamam
Bu aralar bana da yeniden başlatınca görüntü gelmiyordu ama çözdüm galiba, şu anda bir şey yok gibi. Parçalarınızı tak çıkar yapın. BIOS pilini 10 sn çıkarın, tekrar takın. Bir alternatif daha hizmetler yerinden hepsinin açık olduğuna bakın, yanlış bir şey kapanmış olabilir. Son olarak PSU besleyemiyor olabilir, bir deneyin dediklerimi.
bios pilini denemiştim maalesef o da olmadı ya

Onunla alakalı olacağını sanmıyorum çünkü sadece belirli yerlerde gidiyor mesela CS:GO'ya giriş yaparken vb. gidiyor.
rx580 8gb modeli için en az 550 600 w öneririm. OCTT ile test yaparmısınız. Yeni sürümlerinde sıkıntı oluyor ocak şubattaki sürümlerden indirin. 2-3 dk test yapın bi sorun çıkarsa yazarsınız.

Geri
Yukarı